Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti se mentek be még egyszer...

Ti se mentek be még egyszer vásárolni egy boltba, ha az eladó nem kedves?

Figyelt kérdés

Egyszer mentem be haverommal egy plázában egy boltba, és nézelődtünk, és az eladó le se tojt minket nyomogatta a Facebookját, és kijött a haverom, hogy menjünk.

Csak azért mert nem foglalkozott velünk az eladó.

Azt mondja ilyennek nem fog pénzt adni.

Ti is ilyenek vagytok?



2013. okt. 2. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ilyen vagyok. Nem kell, hogy kinyalják a se.ggem, de ha valamit szeretnék kérdezni, akkor ne úgy nézzenek rám, mint a véres rongyra.
2013. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten nem szeretem, és inkább menekülőre fogom, ha az eladó letámad, és nagyon segíteni akar. Magam akarok körülnézni, ha kérdésem van, majd megkeresem.

Egy

2013. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az általános eset az, hogy a kötelező köszönésen túl, ne nagyon beszélgessen velem, meg ne nyomuljon. Természetesen az sem baj, ha elmarad a köszönés, de ha már rám néz, de nem köszön, hanem fintorog, az rosszabb, mintha meg se szólalna (és rám se nézne). Szóval a helyet függvénye a dolog, viszont az is mérvadó, hogy milyen boltról van szó. Van olyan termék, amit csak ott lehet venni, akkor nem érdekel milyen bunkó, akkor is kell a cucc. :)

Ha viszont csak "benézek", bunkóskodnak, akkor én is kijövök. 22f

2013. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi az elvárásom,hogy amikor belépek és köszönök,ő visszaköszönjön,mosolyogjon,és esetleg megkérdezze,tud-e segíteni.A nyomulást és az erőszakos,tukmálós stílust én sem szeretem,a flegmaság meg a halálom.Egy eladó legyen kedves és figyelmes,de ne tolakodó.Ha ezek a kritériumok nem teljesülnek,általában nem szívesen megyek vissza arra a helyre vásárolni.
2013. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Zavar, ha túlságosan nyomul, azaz mindenáron el akar nekem adni valamit, az is zavar, ha nem szól ugyan, de állandóan jön utánam, mint a "kétlábon járó lopásgátló".

De az is gond, ha valamit én szeretnék kérdezni, és vagy el sem érem, mert a raktárban-ból pakolja az árut ki-be, vagy ahogyan itt írták, annyira elfoglalja magát saját telójával, barátjával, barátnőjével, hogy szólni sem tudok.

2013. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bunkó,flegma az eladó nem.Épp a múlthéten történt,bementem egy 1 eurósba,szomjas voltam,mondom veszek egy kólát.Ja,csak a fél literes kóla a legfelső polcon volt,ami épp két méter húsz centin volt,én meg csak 165 cm vagyok...Odatoltam azt a fém felállót,rá se léptem,amikor a 20 éves,agyonsminkelt,ízléstelen eladónő,aki eddig a telefonon chatelt a pasijával rámkiabál...Mit kiabál,ordít:JAJJ,NEHOGY RÁLÉPJ,CSAJSZI,MERT ENGEM NAGYON MEGBÜNTETEK!!Hát ott felképeltem volna,mert:1.:Nem vagyok a csajszija,nem is ismer,milyen jogon hív így??!2.:Ha annyira fél,hogy megbüntetik,mér nem néz fel a telefonjából néha,hátha valaki nem 3 méter magasra nőtt..Na,többet oda se megyek..!Ráadásul a kólának olyan íze volt,mint a kutyapisinek...:D
2013. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem megyek be szívesen oda, ahol nem kedvesek az emberek. Ha az eladó köszön, esetleg odajön, és megkérdezi normálisan, hogy segíthet-e, szerintem ez a jó. Viszont van a másik eset, azt nagyon utálom, mikor megkérdi, hogy tud-e valamit segíteni, mondom, hogy nem, és ott áll felettem. Folyamatosan figyel. Attól ki tudok készülni.
2013. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!