Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a lámpalázamat több ember előtt való beszédkor?

Figyelt kérdés
gondolok itt 20-30 főre. Ha csak pár embernek kell akkor tudok kommunikálni egyéb esetben makogok, tőmondatokban beszélek és van mikor tök hülyén fejezem ki magam
2013. okt. 2. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szúrj ki egy embert és csak neki mondd. persze az az egy ember baromi furán fogja érezni magát, hogy folyton neki mondod de nekem ez régebben mindig segített
2013. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbáltam, igazából én éreztem magam furán és inkább másfele néztem. pedig én úgy érzem tudok beszélni (kis társaságban), de így nem megy, igaz nem is nagyon volt még rá alkalmam. csak ma, de nagyon rossz volt. előadásom végén semmi visszajelzést nem kaptam, se taps se semmi (másokat megtapsoltak) úgy érzem magamon kívül a csapatomat is lejárattam.
2013. okt. 2. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlással legyőzhető.
2013. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen de hogy gyakoroljam? Mert most ez egy baromi rossz tapasztalat volt és még "mélyebbre" nyomott.
2013. okt. 6. 09:58
 5/5 anonim válasza:
Egy finom Garrone Cherry mindent megold.
2013. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!