Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesz ilyet egy ember?

Miért tesz ilyet egy ember?

Figyelt kérdés
A minap a belvárosban mentem az utcán, ahol jött velem szembe egy fiatal, huszonéves nő, babakocsiban egy kétéves forma kisgyereket tolt, aki hangosan sírdogált. Anyuci megelégelte a dolgot, megállt, lekevert két akkor pofont a gyereknek, hogy még nézni is fájt, és mentek tovább. A gyerkőc persze még hangosabban üvöltve sírt tovább. Egyszerűen nem tudom felfogni hogyan képesek egyesek így bánni a saját gyerekükkel, ráadásul egy ilyen pici védtelen emberkével. Erős ingerem volt, hogy utána menjek, és a hajánál fogva húzzam végig az utcán...

2013. szept. 29. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már láttam hasonlót.

Gondolom böcsületes magyar pógár vót.. :/

2013. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy nem buckalakó volt, hanem tényleg egy teljesen normális magyar nő....
2013. szept. 29. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
a "normális "jelzőt nem hiszem, hogy megérdemli
2013. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 colouredvision válasza:
Szegény kisgyerek... sajnos én is láttam már hasonlót. Azt sem bírom, mikor mondjuk utazom vonattal és anyuka fenyegetőzik, ha nem hagyod abba, ez vagy az lesz, már előre sajnálom szegény gyereket mit kap majd. Az esetek többségében semmi rosszat nem csinált a gyerek, szimplán érdeklődött az őt körülvevő dolgokról és erre ez a szülő reakciója. Felidegesítő a szülőt az, hogy a kisgyerek érdeklődik, röhejes.
2013. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érzelmileg és emberileg éretlen és méltatlan volt a gyermekvállalásra és az anyaságra. Sok ilyen van (ezért van annyi sérült gyerek, akikből persze ilyen "sérült szülők" válnak), csak mások előtt általában disztingválnak.


Nagyon szomorú a dolog...

2013. okt. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!