Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről, aki így nyilatkozik a nőkről?

Figyelt kérdés

"Szerintem pedig az összes nő kivétel nélkül egy nagy kőcs@g. Kibsztt nagy öntörvényű ösztönlények vagytok.

Persze ha megmondják nektek az nem tetszik,mert egy hernyók vagytok belülről.

Zsigeri ingerek útján "működő" kis férgecskéteket az időjárás,a szagok,meg a bájos nyájas bájgúnárok nyavajgásai rángatja madzagon, az vezérli az egyébként is 300g-al kevesebb agyatokat, amit teljes egészében leköt a párkeresés+gyereknevelés.

A világot akarjátok adni a férfiaknak,amikor az agyatokat elönti az endorfin az élvezettől,de utána ha csak egy porszem is csúszik az általatok felállított idealizált üvegfogaskerekes világképbe,akkor azonnal összetörik bennetek minden.

Utána már nincs újrakezdés,nincs remény. Agymosás van,aztán jöhet az újabb fsz,vagy mehettek a diliházba.

Még jó hogy a férfiak csak kívülről látnak titeket,mert ha a fejetekbe látnának azonnal elhánynák magukat az undortól és kihalna az emberiség.

Ha reménykedő exeteknek már búcsút intettetek utána fenyegetőztök,mentek a rendőrségre zaklatásért,leperelitek még a gatyáját is, mert a kibsztt nagy női önérzetetek már nem engedi meg az újrakezdést.

Persze ha őnőstényőkegyelmét hagyják ott, akkor jöhet a szerelmi mágia,hókuszpókusz, újrakezdés,lovestory,mert hát na nehogymá csakúgy végetérjen még ijj szerelmesen ugye?

Feminista magazinokat,lapokat alapítotok,hogy felsőfokú képzettségi szintre emeljétek a férfiak elhülyítését. Nőnappal ünnepeltetitek magatokat,hogy milyen hű de nagyon hősies tett a gyereknevelés,főzés,takarítás.

Az átlagéletkorban 15évvel tovább éltek a férfiaknál, na nem mint ha annyira jók volnátok genetikailag,nem ez azért van mert a kemény melót a "létfenntartást" a férfiakra bízzátok. A seggetek és a mejjetek nő magától,nektek csak várni kell az áldozatokra, majd kényetek kedvetek szerint válogatózni,hogy ki tetszik jobban.

Joggal mondható el,hogy a nő nem ember,hanem egy intelligens állatfajta.

Na ezt az írást bssztok ki a feminista magazinjaitok címoldalára p.nások."


2013. okt. 4. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
No comment.
2013. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sajnálom egy kicsit. Biztos kapott pár elutasítást, aztán mindenért a nőket hibáztatja.
2013. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez azért túltesz mindenen,szerintem elmeorvos kellene neki.

Nem mintha annyira védeném a nőket,mert egy némelyik megérdemelné a keserűséget.Viszont ez durva! :/

2013. okt. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát inkább nem írok semmit, biztos moderálnák :-)
2013. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szedted, kérdező? Ez az ember ijesztő, elmeháborodott szintű iromány ez.. És én nem tudom sajnálni, ennyire cizelláltan megfogalmazni ennyi undormányt a nőkről általánosságban nagy dühről árulkodik. Ha magában tartotta volna, akkor talán sajnálnám, de ő erre büszke, hogy így gondolkodik. Kár, hogy az anyja is beletartozik a "nők" csoportba. A saját szülőanyját is leírta. Bár ki tudja, lehet ő tett vele valami nagyon rosszat. Mindenesetre remélem magányosan él valahol az ilyen "intelligens állatfajta".
2013. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter kell neki. Kérdező, te mért propagálod ennek a beteg elmének az írását? Az ilyet nem mutogatni kell!
2013. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az ember sokkal inkább önmagát jellemezte,mint a nőket. Indulatátvitelnek tűnik, egyébként könyvből van?

"A nők ezért élnek tovább,mert nekik nincs feleségük."

2013. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!