Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan nőről,...

Mit gondoltok az olyan nőről, aki manipulálja a férfiakat, hogy elérje, amit akar? Miért vonzó egy számító nő?

Figyelt kérdés

Férfiak választanátok olyan párt, aki a fejetekre nő?

Most nem arra gondolok, hogy egy nő határozott, és van célja az életben és kiáll önmagáért, hanem az olyan nőkre,akik gyerekként kezelik a férfiakat, manipulálnak, semmibe veszik a férfi véleményét, ők döntenek a fontos és az apró kérdésekben is, nem érdekli őket a párjuk véleménye?

A saját érdeküket helyezik az előtérbe, számítóak?Amolyan vamp nők.

Mondjuk, hogy a külseje csak átlagos, nem a vonzó kategória.

Mit lehet szeretni egy ilyen nőben?


2013. szept. 27. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eleve utálom (sőt gyűlölöm) a számító embereket, akár nőről van szó akár férfiról. Igaz hogy számomra a külső is fontos de ha kiderül hogy igazi manipulátor a csaj akkor többé nem érdekel milyen a cici-popsi, egy légtérben se tudok az ilyennel maradni nemhogy akarjak tőle valamit.


És nem sértésből írom de szerintem te túl sok filmet nézel ha azt hiszed hogy mindegyikünknek a számító szukák kellenek. Tény hogy sok "férfit" az orránál fogva lehet vezetni egy kis szempillarebegtetéssel stb. (így válnak saját nemük karikatúrájává) de én nem kívánok ilyen lenni.

2013. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek a tulajdonságok nem vonzóak se férfiba, se nőbe. Messze elkerülném az ilyet. Persze, van hogy idő míg kiderül, de akkor is tipli lenne.

Ha mégis valaki ezt elnézi az miért? Talán dekoratív a hölgy és a férfinek ennyi elég. Talán a kapcsolat nem olyan komoly, és belefér ez a viselkedés. Talán a férfinek kisebbségi komplexusa van, vagy önbecsülési hiánya és úgy gondolja örül ha ilyet is kapott magának. Sok minden lehet... ki tudja..

2013. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!