Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zaklat 1 pszichopata. Mit...

Zaklat 1 pszichopata. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az én történetem elég durva. Tavaly elkezdtem a főiskolát, viszont senki sem támogatott ebben anyagilag,szüleim sem, mert ők alkoholisták, de nem akartam magamnak is ilyen életet,ezért úgy döntöttem, elkezdek egy jó nevű iskolát. Diákmunkákból éltem,vagy lakásokra jártam takarítani, ha épp nagyon kellett a pénz,( itt találkoztam azzal az emberrel, aki most megkeseríti az életem) de pár hónapig még kaptam pénzt otthonról, kb. 3 ezrekért könyögörtem, hogy ne haljak éhen, de azis valami. Aztán semmit sem kaptam, teljesen magamra maradtam, nyakamon 66 ezer ft tartozással a lakhelyemen. Nem tudtam kitalálni, honnan szedjek össze gyorsan ennyi pénzt, így jutottam el 1 lakásra, ahol pénzért szexeltem férfiakkal.Borzalmas volt,a 2.nap után hazafelé menet, azt hittem valaki követ,és nagyon féltem. Többet nem mentem vissza. A 2. napomon jött egy férfi, be engedtem, megtörtént minden, aztán a végén benyögte, hogy Szia ...( a teljes nevem). Le esett az állam, egyből eszembe jutott, hogy ez az az a férfi, akinél takarítottam még féléve. Akkoris felajánlott szexuális munkát nekem, de akkor még eszembe se jutott ilyen. Aztán mondta, hogy ha vele lefekszek, kifizeti a tartozásom. Persze, hogy nem tette meg, aztán ígérgetett mindent, "durva dolgokat " kért tőlem, amiket megpróbáltam teljesíteni neki, de nem bírtam. Ezért csak a felét fizette ki a tartozásaimnak. Aztán nyáron nemvoltam itt, kezdődött az iskola, már épp kezdtem visszatérni az életbe, és elfelejteni mindent ami velem történt, erre felhívott ismeretlen számról, és azt mondta,hogy jobb a megjelenek, mert baj lesz. Elmentem a megbeszélt helyre.Elkezdett fenyegetni, hogy videófelvételei vannak rólam( ezt ezelőtt is tudtam már )és lementette az oldalam(ami akkor volt fent, mikor a lakáson dolgoztam 2 napig) a képeimmel, és a fb adatlapom is lementette. Most azzal fenyegetőzik, hogy vagy fizetek neki, vagy lefekszek vele 5 ször( a durvább lehetőségeket nem is sorolom, ez tűnt a "legjobbnak " ). ÉS ha nem ezeket nem teszem meg, elküldi az ismerőseimnek, felteszi internetre, stb. Mivel pénzem nincs, ezért választottam az utolsót, de képtelen vagyok megtenni,hiába könyörögtem neki hagyjon békén, azt mondta hogy nem,ő szeret lelkileg bántani embereket, és még régebben is mondta,hogy neki nincsenek érzései, ő egy pszichopata. Mit csináljak? Rendőrség ebben sehíthet?


21/L


ui.: rosszindulató kommentek nem érdekelnek, én csak más véleményére vagyok kíváncsi



2013. okt. 4. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen, menj a rendőrségre, mondd el, hogy k*.rválkodtál és most benézted.
2013. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
hogy ovltál erre képes? azt hiszed a pénzszerzés egyetlen módja az hogy lefekszel ....fúj nem is folytatom tovább,te nyomorult.
2013. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kései Sirató ***** válasza:
93%

Ne engedj a zsarolásnak, mert ha 5x lefekszel vele, akkor majd azt akarja, hogy 10x és így tovább, nem lehet bízni benne!

Szóval 1x se feküdj le vele és mondj el mindent a rendőrségen! Segíteni fognak neked, nyugodj meg.

2013. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

utolsó, te vagy egy nyomorult féreg, nem a kérdező.


kussoljál be, ha fogalmad nincs arról hogy tud idáig jutni valaki.


gondolom anyád-apád teleba@zott pénzzel.


takarodjál is innen. felháborító amit írsz ennek az amúgy is szerencsétlen sorsú lánynak.



Na szóval kérdező, menj el a rendőrségre. Arról ne beszélj, hogy a testedből éltél, mert semmi közük hozzá. Azt kell mondani, hogy megismerkedtél ezzel a palival és azóta zaklat, fenyeget, videófelvételt készített rólad a tudtod nélkül, és az internetre is felrakott rólad egy kamu hirdetést. Ehhez tartsd magad. A palinak pedig mondd meg, hogy feljelentetted a rendőrségen.


De tényleg tedd meg!


Nekem is volt már dolgom két pszichopatával. Az egyik betörte az autóm hátsó ablakát, a másik fenyegetőzött. Aztán egyszer mikor hívott felvettem a beszélgetést. (ezt is ajánlom neked) Utána mondd is meg neki, hogy ezt most felvetted, és ezzel is mész a rendőrségre. A telefonodon nézd meg hogyan tudod felvenni a beszélgetést és legyél készenlétben, ha bármikor csörög a telefonod.

Minden adatot felírtam, amit tudtam róluk, és elmondtam,hogy az is megy a rendőröknek.


Mindkettőt lekopott ezek hatására.

2013. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
mármint a 2#
2013. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Menj most rögtön a rendőrségre.

Ja meg a tel.számodat cseréltesd le

(van ahol ingyen adnak újat) Hogy az a nyomodott ne tudjon többet elérni

2013. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj a rendőrségre, mert addig tud zsarolni, ameddig akar. Más kiút nincs.
2013. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

Rendőrség........... Egy normális világban legalábbis ezt mondaná az ember, de sajnos szerintem tőlük nem fog kapni segítséget.


1. Vegyél jó minőségű gázsprayt.

2. Fújd pofán.

3. Szúrd ki a szemét, vágd ki a nyelvét.

4. Szüless újjá egy értelmesebb világban.

2013. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Prostit sem lehet zsarolni, rendőrség.
2013. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
45%
Menny a rendőrségre!!!
2023. márc. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!