Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a barátom bedilizett,...

Félek a barátom bedilizett, egyszerűen nem normális. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátom, közös társaságunk volt, mindenki szerette. Mikor betöltötte a 22 életévét egyszer csak egyik pillanatról a másikra egyszerűen megkattant. Hamis profilokat kezdett el csinálni Facebookon és eljátszotta, hogy azokkal a lányokkal jár. Először nem tűnt fel nekünk, hogy minden szava hazugság, csak az hogy nagyzol (például 1 hetes járás után azt mondta a barátnője már kifizette neki a miami repülőutat, meg részletesen mesélte milyen egy szilikonmellű nővel huncutkodni és hasonlók). De mikor már kitalálta a lányról, hogy egy bűnöző aki ellopta más személyazonosságát, aztán a következőről hogy kómába esett, a harmadikról pedig hogy az anyja terrorizálja, akkor már mindenki számára nyilvánvalóvá vált, hogy minden szava hazugság. Már szinte senki nem akar szóbaállni vele a társaságból, de ő mégis azt hangoztatja "engem mindenki szeret, én senkivel nem vagyok rosszba". Tegnapelőtt két ember is szembesítette az igazsággal a társaságunkból (a kevésbé empatikus tagok), de ő továbbra is tagad mindent, azt a két embert pedig letiltotta. De érdekes módon nem azért, mert a szemébe mondták az igazat (amiről amúgy már egész Pest megye beszél), hanem azért, mert ők ezt elmondták egy másik embernek a beteg srác egyeteméről, és ezen borult ki. De már több buliban is szóba hozták egyesek a témát, de a beteg srác ilyenkor mindig úgy tesz mint aki nem hallja vagy próbálja elviccelni a dolgot, ilyesmi. Ja és a legjobb, hogy bizonyítékként emiatt most elkezdett beszélgetéseket gyártani, amiket egyértelmű, hogy saját magával folytan, hiszen a stílusból lerí, hogy mindkettőt ő írja. Meg persze most azt a két embert szidja mindenkinek, akik végre elmondták neki az igazat. Ilyen emberrel mit lehet csinálni vagy ez milyenfajta betegség? :S

2013. júl. 27. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Hagyjátok békén... miért érez néhány ember kényszert, hogy az ilyen ártalmatlan füllentéseket leleplezze? Mit akartok lérni, amikor szembesítitek a srácot az igazsággal? Miért fáj nektek, hogy azt lódítja, hogy egy csajozógép? :(
2013. júl. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

1: Már ne haragudj, de a magyarázatából egyértelműen lejön, hogy az ismerőse mentális problémákkal küszködik.


Nekem is van sajna olyan ismerősöm, akivel régen agyba-főbe találkozgattam, de ma inkább kerülöm a zavaros viselkedése miatt.

2013. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
# 1 Hát gondolom azért, mert egykoron barátok voltak és a barátok nem hazudoznak egymásnak. És a leírtak alapján tényleg problémásnak tűnik. te jó ég... én a helyedben megmondanám neki a véleményemet..
2013. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én azért nem merem megmondani, mert azt a két ember aki a szemébe mondta, nem csak letiltotta, hanem azóta folyamatosan fenyegeti is és üzeneteket irkál nekik. Ezé a fiú egyébként ilyen gyúrós és folyamatosan kokszolja magát, mi már félünk tőle, ezért nem merjük úgy a szemébe mondani.
2013. júl. 28. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
tudod mit jelent egyáltalán a skizofrénia meg a pszichopata?:)
2013. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!