Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy vagytok a morbid...

Ti hogy vagytok a morbid dolgokkal?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok nézni ilyeneket nézni vagy egyenesen undorodtok tőle?

pl. hullák, kivégzések, kínzás, olyan képek amelyeken nem szakszerűen távolítanak el testrészeket


2013. okt. 7. 02:55
 1/7 anonim válasza:

horror?

én egyenesen imádom a krimi, thriller filmeket meg némely horror filmet ami jól meg van csinálva és van értelmes története is :D

2013. okt. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretem az ilyen dolgokat. Nem mondom, nem vagyok nyápic, ha úgy hozná a helyzet nem esnék pánikba, vagy dobnám ki a taccsot, és a disznóba se rókáztam bele amikor bontották, de ha nem muszáj akkor nem nézek ilyeneket. Viszont a morbid humorral (egy bizonyos fokig persze) nincs bajom. A horrort nem szeretem, csak a horrorra akadvát. :D Amúgy, még azt se bírom, ha szakszerűen távolítanak el valamit. :D Én tényleg, ha lehet, akkor kerülöm. :D
2013. okt. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem keresek direkt ilyen dolgokat a neten, mivel nem bírom ezeket. Aki ilyesmire élvez, az beteg.


Ellenben könyvekben, fikcionális történetekben tetszenek a véresebbek is, ha igényesen van megírva.

2013. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem. Viszont úgy gondolom, hogy sajnos megszokható az embertelen kegyetlenség, pl. gladiátorharcok, nyilvános kivégzések mind szórakozás volt a népnek!!

Gyes alatt csak nyugis filmeket néztem, ami nem zavarja meg a kölkeket, hát most sokkot kaptam nemrég egy sima fekvő ember látványától is, aki csak le volt öntve szósszal (na jó hulla volt a film szerint), elszoktam ezektől.


Szóval nem, undorít és utálatos dolog, de muszáj nézni kíváncsiságból, ha olyan történik a filmben, de magamtól horrort nem nézek.

2013. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem nézni azt, ahogy mások szenvednek. A horrorfilmeket sem tartom szórakoztatónak, szerintem ahhoz valami ferde hajlam kell, hogy valaki élvezze azt, hogy másokat pl. kínoznak, még akkor is, ha csak kitaláció az egész.

Nem undorodom tőle, elég erős gyomrom van, de nem. Ha tudok segíteni valakin azzal, hogy közvetlen közelről tanúja vagyok a szenvedésének, akkor habozás nélkül megteszem - pl. segítek annak, aki balesetet szenved és nagyon vérzik, mindig járok vért adni is, stb. De nem, nem vagyok én perverz, hogy kínzásokat nézegessek. Eszem ágában sincs.

2013. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoktam ilyeneket nézni néha, bár témától is függ, van, ami érdekel, van, amitől undorodok, és van, aminél mindkettő egyszerre fennáll. Morbid témákról olvasni sokkal jobban szeretek, mint pusztán sokk-értékű videókat nézegetni.
2013. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
imádom
2016. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!