Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » [Morbid sztori] Ha a szemetek...

[Morbid sztori] Ha a szemetek láttára ölnék meg egy közeli hozzátartozótokat, mi lenne az első reakciótok?

Figyelt kérdés

Egy olyan konkrét szituációban, hogy pl: TV-n keresztül nézve az eseményeket, váratlanul fejbelőnék az illetőt egy ismeretlen helyszínen. Közben pedig aki elvesztette a közeli barátját/hozzátartozóját, - a gyilkos egyik megbízottja fogvatartaná - és végignézte az említett TV-n a gyilkosságot úgy, hogy nem tudott ellene mit tenni.


Tegyük fel, hogy nincs megkötözve az illető és a fogvatartó meg lőfegyverrel tartja sakkban.



Mi lenne erre a szituációra a LEGELSŐ reakciótok, ha ti lennétek a még életben maradt szenvedő alany?



2013. júl. 21. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, sok volt már a Fűrész neked is...
2013. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak az első Fűrész filmet láttam. Egyébként meg egy sztorit írok, ahhoz végzek információgyűjtést.
2013. júl. 21. 21:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy 100%-osan értem: be vagyok zárva egy szobába és ott egy tévé, amin keresztül megölik egy közeli hozzátartózomat, méghozzá azok közül egy öli meg, akik közül egy másik engem fogvatart? :D

attól függ: ha esélyes hogy engem is meg fognak ölni, akkor szerintem akkor kapnék pánikrohamot, de ha ennek nem áll fenn a veszélye, akkor csak sikítanék nagyon sokáig és utána kapnék pánikrohamot :D Azt hiszem... de szerencsére még nem voltam ilyen szituációba :D (lekopogom)

2013. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Először is megijednék.
2013. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy már attól pánikrohamot kapnék, hogy egy fegyvere ember tart fogva. Azt viszont elképzelni sem tudom, mit tennék, vagy mit éreznék, ha egy ilyen dolgot kéne végignéznem.
2013. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a sokk miatt zombi üzemmódba kapcsolnék és max néznék ki a fejemből mindenféle reakció nélkül.

Persze ha azt vesszük és lesz idő feldolgozni az eseményeket lehet dühömbe feldarabolom az illetőt aki a gyilkos közé tartozik a gyilkossal együtt.

Elég beteges egy sztori de kb így lennék ezzel.

2013. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

21:58-as: Teljesen jól értelmezted a sztorit! :) (Bocsi, ha nem egyértelműen fogalmaztam.)


Egyébként igen, ilyenekre vagyok kíváncsi, hogy milyen arányban fagynátok le, milyen hamar fognátok fel, hogy mi történt, sírnátok-e teljesen átborzongva a tragédia miatt, vagy esetleg felbátorodnátok-e és nekimennétek-e a fogvatartótoknak!


Az a nehéz ezzel, hogy mivel senki sem volt még ilyen szituban, mindenki szépen lassan ki tudja ötletelni, hogy mi lenne a reakciója, de egy ilyen valós helyzetben nem feltétlen a józan paraszti ész vagy a "logikus" dolgokat cselekszi az ember.

2013. júl. 21. 22:19
 8/18 anonim ***** válasza:

#2

Na, jó, akkor megmozgatom a fantáziámat...


Eléggé felhúznám magam, de mivel fegyvert szegeznek rám, ezért nincs értelme hepciáskodni, így várnék, ill. tervezném/keresném a menekülési/visszavágási lehetőséget, amivel -alkalomadtán és mielőbb- kellően tudnám honorálni ezt a genyaságot.

2013. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hans Regenkurt válasza:
Ne adja az élet, hogy ilyen szituba kerüljek de ha mégis akkor simán lehoznám mint Liam Neeson az elrabolva című filmben...
2013. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezz még nyugodtan, és mi megírjuk helyetted a sztorit, a jogdíjszázaléknak meg majd elküldöm priviben a számlaszámomat, amire utalhatsz.
2013. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!