Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 35 évesen kapuzárási pánik,...

35 évesen kapuzárási pánik, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy férfi rokonom, aki régebben normális volt, jó fej, jó társaság. Viszont pár éve teljesen lecserélődött a baráti társasága, kínosan ügyel rá, hogy fiatalokkal vegye körül magát (18-20 évesekkel) és ő maga is próbál nagyon fiatalosan öltözködni, viselkedni.

Hozzáteszem, hogy még az anyjával lakik, nagyon önállótlan és marha kényelmes, lusta ember.

A vele egyidős nőket, vagy még a tőle pár évvel fiatalabbakat is leöregezi, meg vénlányozza.

Hogy lehetne helyrerakni a fejében a dolgokat?



#pánik #kapuzárás #35 évesen
2013. okt. 7. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán csak leragadt egy szinten :S
2013. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, valami csak történhetett, hiszen olyan 30 éves koráig teljesen normális volt, nem erőltette annyira ezt a fiatalos stílust. Nem, mintha valaki 35 évesen öreg lenne, dehogy, csak én valahogy 18-20 évesen egy 35 évesre azért nem úgy néztem, mint egy velem egykorúra, nekem ő már inkább bácsis volt.
2013. okt. 7. 13:07
 3/5 A kérdező kommentje:
? Valami ötlet még esetleg?
2013. okt. 7. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kapuzárási, hanem kapunyitási pánik. A "valami, ami 30 körül történt vele", az egyszerűen az volt, hogy huszonévesből harmincéves lett. Valami történt vele, az biztos, de szerintem inkább nem történt vele semmi sem, ezért nem fogta fel, hogy ő már nem fiatal. Egyszerűen leragadt a fejében a huszonakármennyi événél és így éli a kis életét. Ez így neki tök jó, anya főz, lakás meleg, arra a kis időre amíg meg lányokat megpróbál felszedni teljesen mindegy, hogy hol lakik. Gondolom jóval fiatalabb lányokat is próbál felszedni, mivel a korabeliek nem hiszem, hogy szívesen istápolnának egy 35 éves, anyjával lakó férfit. Vénlányozza a vele egyidős lányokat - annyira tipikus, nem fogta fel szegény, hogy felette sem állt meg az idő.


Mit tudnátok tenni? Hát passz.. vannak nekem is ilyen ismerőseim, az egyik 31 éves lett most, fiú. Szintén ugyanezt nyomja, csak ő nem vénlányoz le vele egyidős nőket. Amíg ő nem érzi úgy, hogy korához nem illő módon él, addig nem fog változtatni, valahogy erre kellene ráébreszteni. Mivel viszont lecserélte a baráti társaságot fiatalabbra, ezért nem hiszem, hogy tudnátok rá hatással lenni. Egy barátnő kellene neki, aki ki tudná rángatni anyuci barlangjából.

2013. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nagyon nehezen tudom türtőztetni magam, hogy ne ordítsam a képébe, hogy nézz már magadra te szerencsétlen, mindenki röhög rajtad a hátad mögött és senki nem vesz komolyan. Mert azért a 20 évesek sem hülyék, gondolhatják, hogy valami gond lehet, ha valakit 35 évesen még anyuci pátyolgat nap mint nap.
2013. okt. 8. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!