Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a kapuzár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a kapuzárási pánik 20 éves lány életében?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátommal, (eddig csak vele voltam/vagyok) de most rám tört egy kapuzárási pánik ez normális?
2013. júl. 30. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2013. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Talán
2013. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
Ez nem kapu zárási pánik. Lehet mással akarod kipróbálni magad. Nem lehet?
2013. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

rám akkor jött mikor szakítottam az exemmel.

21 voltam, és totál kiégtem. egyfolytában azon angyaltam, uristen holtalálok mé egy iylen lányt aki elfogad, és szeret azért ami vagyok?!??!?!?!?

tök kétségbe voltam esve, és buliról bulira jártam, ittam, verekedtem ,kerestem a bajt, mindegy mindegy alapon.

aztán alig tellt bele 2 hónap, és megismertem egy másik lányt. :) ellentéte totál az elsőnek, mégis annyira szeretem a kis visszahuzódó énjável együtt, hogy nagyon. :) lassan 13 hónapja vagyok vele, vannak vezsekedések stb de nagyon szeretem, és nem akarok most belegondolni, hogy milesz ah őt is elveszítem...:/

22/F

2013. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20 évesek vagytok biztos vannak olyan dolgok amiket együtt még ki sem próbáltatok legyetek kicsit kreatívak
2013. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a kapuzárási pánik az az mikor elmúlsz 30-40 és éveket éltél le egy emberrel és már úgy érzed nem vagy jó meg szép meg elég csinos és lefekszel mással csak érezd azt az érzést hogy még másnak is kellesz nem az mikor 20 mással is ki akarod próbálni mert még nem voltál
2013. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem "csak" nem vagy biztos a kapcsolatodban.illetve vannak bizonyos hiányosságai. szeretnél valami újat, vérpezsdítőt, amit most nem kapsz meg
2013. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te pontosan mit is értesz kapuzárási pánikon? Kíváncsi vagyok. Utána válaszolok . . .
2013. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!