Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te minek tartod azt az embert,...

Te minek tartod azt az embert, aki megígér valamit, vagy fogadást tesz, és mikor el bukta kitalál egy kifogást, hogy kihúzza magát?

Figyelt kérdés

Már több emberrel is találkoztam aki ilyen volt.

Pl: ott voltunk kint haverokkal, és mondta az egyik, a másiknak, hogy ha át tudja ugrani a padról a kerítést(egy játszótéren voltunk) akkor kap egy csokit.

És megcsinálta a gyerek, és mikor kérte a csokiját, akkor ez a haverom azt mondta, hogy "ja, de azt nem mondtam, hogy tőlem! :D"

Ugyan ez a haverommal csocsóztunk, és fogadtunk, hogy a vesztes vesz a másiknak egy üdítőt.

És elvertem, és mikor mondtam, hogy "jössz egy üdítővel!" akkor mit mondott: "Nem fogtunk előtte kezet! :D"


De persze ha Ő nyert volna, kiverte volna a balhét, ha én nem vettem volna meg neki az üdítőt...természetesen.


Na az ilyen embert hogy nevezik?

És mit gondolsz az ilyenről?



2013. okt. 7. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek miatt nem fogadok egyáltalán semmiben.
2013. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 intrepid ***** válasza:
Szarrágó, mert nem olyan nagy tétről volt szó.
2013. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"ku*va any*d" Ezzel tudom leírni mit érzek. Ezeket mondjuk el lehet nézni, de ha valami komoly a tét, akkor mérges vagyok ha nem fizetnek.
2013. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Krumplis halnak.

Különben meg... ennyit a fogadásról:

http://www.youtube.com/watch?v=y0VkmjYwUGA

2013. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!