Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nagyon remete vagyok?

Tényleg nagyon remete vagyok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretek közösségben lenni. Az osztályomat sem szeretem. 4-5 emberrel 'állok szóba' csak. Egyedül is ülök.


Minden dolgomat egyedül intézem, még a vásárlást is. Hétvégén lett volna egy egy napos program a mellettünk levő megyében, de nem mentem. Nem áldoztam rà a szombati napomat, inkább itthon maradtam.


Szeretek itthon lenni, egyedül. Anya már nem egyszer mondta, hogy remete vagyok. Bulizni sem járok el.


19l



2013. okt. 8. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már 40 felett járok, és úgyszintén jobban szeretem a magányt mint a társaságot. Fiatalabb koromban is így volt.
2013. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zeu ***** válasza:
56%

Remete :D Most hogy mondod ez egész jó szó.

Egyébként én is ilyen vagyok, ilyen voltam mindig is (24F). Van 2 cimbora akikkel beszélek, és úgy kb ennyi. Család mondja menjek ide-oda, de nem szeretek üvöltő technozenére hering módjára sodródni a tömegben, ez van. A dolog hátránya, hogy így nem lehet ismerkedni, szóval nincs senkim :S Más oldala nincs, amiért zavarna ez az életmód :)

Mondjuk kevésbé vagyok önálló mint te, de próbálkozom :D

2013. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, zárkózottnak tűnsz. Ha nincs igényed társaságra, akkor légy így boldog, nincs ezzel semmi baj. :)
2013. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Én is mindig ilyen voltam, nekem is van 3 őszinte, igazi barátnőm, akikre számíthatok. Nincs szükségem tömegre magam körül ahhoz, hogy jól érezzem magam. :) 21/L
2013. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek egyedül lenni, de tesóim mindig elrángatnak mindenféle buliba, meg kirándulásra, amin az jön le nekik, hogy élvezem, de igazából jobban szeretek itthon lenni... :D


Addig nincs gond ezzel, míg fel nem teszel egy önigazoló kérdést... jah ez megtörtént már. :) 22f

2013. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha kellene egy fiú pár év múlva, de nem jön házhoz, akkor tedd fel újra magadnak a kérdést, hogy jó-e amit csinálsz.
2013. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, mindenkinek másmilyenek a szociális igényei. Van, aki társaságban érzi jobban magát, van, aki egyedül. Tudok, skála és fokozatok. Ilyen típus vagy, kész.
2013. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Én is ilyen vagyok. Eddig abban a tudatban éltem, hogy nekem ez való, így érzem jól magam. Aztán rájöttem, hogy mennyi mindenből maradtam/maradok ki... Semmi flörtölés, bulizás, társaság...

Most szeretnék megváltozni, de nem megy könnyen.

Gondolkodj el rajta, milyen lesz az életed 5-10 év múlva, ha ugyanezt folytatod. Szerintem nem akarsz te olyan életet.

2013. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kamaszkoromban anyám nekem is azt mondta, hogy remete vagyok, az ember társas lény stb.

Most 29 éves vagyok, van pár barátom velük elbeszélgetek, sörözünk ...

A szórakozás nem mindenkinek a bulizást, piálást, bömbölő zenére rángatózó tömeget jelenti...

Én hegyikerékpározom, néha túrázok - nekem ez jelenti a kikapcsolódást.


29F

2014. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!