Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sosem leszek elégedett az...

Sosem leszek elégedett az életemmel?

Figyelt kérdés

alapjáraton vagyok rosszkedvű,mindegy mit teszek.

sokáig a munkahelyemre fogtam,mert nem szerettem.váltottam.szerettem kb 2hónapig,aztán már oda is rossz szájízzel mentem be.

a várost,ahol laktam is 'lecseréltem',mert abból is elegem lett.

sosem örülök annak,ami van,mindig vágyom az újra...de mindent hamar 'feladok'

minek éljek..ennek semmi értelme így,pedig vannak barátaim,munkám,egészségem


2013. okt. 8. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy te olyan típusú ember vagy, aki csak addig küzd egy célért, míg azt el nem éri, aztán meg új cél után néz.
2013. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is kb ilyen vagyok csak sok dolgot nem csináltam végig
2013. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor leszel elégedett az életeddel, amikor már képes leszel önmagadat  szeretni.És elfogadni önmagadat 100 %-ig.

Fontos lenne azt megértened, hogy azért tudod csak kevés ideig elfogadni és szeretni azt ami épp körülvesz, mert a rajtad kívülálló dolgokon keresztül fedezel fel önmagadból bizonyos részleteket.Azért vágysz mindig valami újra, mert önmagadat, az örömödet szeretnéd újra megtapasztalni.Magadhoz vettél egy bizonyos látásmódot, kialakult benned egyfajta hozzáállás, és ennek hatása miatt nem vagy képes a jelenben maradni.Próbálj független maradni folyamatosan, minden múltbéli megtapasztalt dologtól.Ne azonosítsd be magadat semmilyen gondolattal sem!

"alapjáraton vagyok rosszkedvű,mindegy mit teszek.":Ezt értem beazonosulás alatt.És több ilyen gondolattal azonosultàl be.Ezekhez mérten reagálsz, már szinte megszokásból.

"sosem örülök annak,ami van,mindig vágyom az újra..."Nem annak nem örülsz ami van, hanem saját magadnak nem tudsz örülni. És ennek az oka, a múltból magaddal hozott rossz beidegződés.Ha elkezdesz örülni magadnak, hirtelen megváltozik a hozzáállásod is minden dologgal kapcsolatban, ami körülvesz téged.

Kicsit lépj ki a gondolatvilágodból.Minden eddig magadhoz vett véleményt, gondolatot, hozzállást rakj félre.Csak azzal foglalkozz ami épp körülvesz.

Az élet értelme maga a kihívás.A legnagyobb kihívás, az, hogy szembenézz hibáiddal, elfogadd, és az elfogadáson keresztül megértsd.

Maradj a jelenben, szeresd magadat, és fogadd el magadat.

Mert ha így teszel, akkor megnyugszol, lesz benned egy pont ami független attól, hogy egy adott helyzet új vagy régi.És mivel magadat szereted és elfogadod, így kreatívabb leszel, jobban fogod élvezni bármit is teszel!

2013. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!