Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg kéne változnom?

Meg kéne változnom?

Figyelt kérdés
Úgy mond nem szeretek rendes lenni. Persze nem úgy hogy nem kínálok meg valakit,vagy nem tartom meg az ajtót meg szemétkedek,hanem hogy pl.: nekem fárasztóbb azt ki mondani hogy majd vissza kaphatnám-e,mint azt hogy ezt majd kérem vissza. Meg ilyen magas labda le csapós vagyok. Meg ma olyan is volt hogy meg kérdezték hogy beteg vagyok-e,én nem azt válaszoltam hogy igen hanem hogy,ha nem vetted volna észre. Tehát mikor úgy érzem szarkazmust használok,pl.: ha valaki olyan kérdést kérdez amire már tudja a választ akkor általában automatikusan szarkazmusban válaszolok, múltkor neki álltunk ebédelni és meg kérdezték hogy kérek e poharat , mondtam rá hogy nem,én tányérból iszom,erre meg haragudott.Még annyira nem szólt érte senki,anya szokta mindig mondani hogy tudjam ki vel beszélek meg hogy hol a határ.Szerintetek? Am nem vagyok ilyen magányos gyerek kinek nincsenek barátai ,tehát e miatt nem utáltak még meg,viszont aki meg utált azt én el ismerem hogy én utáltattam meg velük magam szándékosan.
2013. okt. 9. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fognak rajongani érted, az biztos. Lehet, hogy látszik a betegséged, de ennek ellenére - figyelmességből - mégis így kezdik az érdeklődést, hogy: beteg vagy? Ilyenkor azt várják, elmondd nekik mi bajod! Ennek ellenére az is lehet, hogy rossz napod van, nyűgös vagy. Még nem vagy magányos, de az lehetsz...
2013. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem...
2013. okt. 10. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!