Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fáradtan ballagok haza munkábó...

Fáradtan ballagok haza munkából, erre belémköt néhány csitri aki unatkozik? Miért?

Figyelt kérdés
Hulla fáradtan megyek hazafelé, egy elég húzós, munkában töltött nap után. Elhaladok egy buszmegálló mellett, és néhány 16-17 éves csitrikből álló banda (akik ráadásul a ''kisebbséget" erősítik) beleböfögnek a fülembe és obszcén megjegyzésekkel illetnek. Holott egy elég igényes, jólnevelt nő vagyok. Szépen elsétàltam mellettük, és úgy tettem, mintha nem hallanàm a beszólàsokat. De amikor trampli módon aaz arcomba hánytak, legszívesebben képen töröltem volna mindet. Vajon jól tettem, hogy figyelmen kívül hagytamőket?

2013. okt. 10. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

hogy miért? mert ahogy leírtad a kérdésben is, csitrik és unatkoznak:D az etnikum nem feltétlen tartozik ide, bár nyilván az ilyen viselkedés a neveltetésből ered, ami valószínűleg az életmód miatt nem volt túl elsőrangú..

meg lehet irigyek voltak.. meg számukra lehet, Te "kékvérű" vagy, az olyat meg senki nem szereti, ha nem tartozik közéjük:D


jól tetted, hogy figyelmen kívül hagytad:) sokszor csak provokálnak, hogy aztán ha visszaszólsz, akkor arcoskodhassanak egy nagyot és elégedettek legyenek, hogy le tudnak győzni valakit ripakodásban.. mert le tudnak (szintén nem etnikumból, korból, vagy nemből eredendően, csak simán az attitűd miatt)


amúgy meg ha mérges vagy, akkor nem más tett azzá, hanem Te tetted magad más hatására azzá:D önmagadon csak Te uralkodsz, de semmi mást nem irányíthatsz! ha nem teszed meg azt a szívességet, hogy felhúzod magad rajtuk, akkor nem érik el a céljukat, és Neked még továbbra is lehet jó napod!:)

2013. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos ilyenkor csak ezt tehetjük, mindenfajta más lehetőség kizárt és teljesen felesleges

bármennyire is szomorú nem tehetünk mást

2013. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!