Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 évesként kisgyerekként...

17 évesként kisgyerekként viselkedem?

Figyelt kérdés

Nagyon éretlen vagyok, ezt már többször is megjegyezték, én is tudom.

De pl. amikor nem találtam meg a testvéremet a megbeszélt, elfogott a pánik, és már könnyeztem. Idegenek társaságában gyakran szoktam anyu, vagy a testvérem szoknyája alá bújni. Könnyen elsírom magam, olyanért is, hogy a tanár kiabál velem... Gyakran hisztizek, kuncsorgok olyan dolgokért, amiket szeretnék megkapni...

Idővel fel fogok nőni? Mert úgy érzem, egyre gyerekesebb vagyok. :(


2013. okt. 11. 18:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a nagy tömegben is gyakran sírhatnékom támad.
2013. okt. 11. 18:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem.Magától ez nem áll helyre.Esetleg tehetnél is valamit ez ellen, ha már meg is szóltak érte.
2013. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én 16 vagyok, és sokban hasonlítok rád. Én sem szeretem, de szerintem egyszerűen csak lassan érők vagyunk és ez nem feltétlenül probléma, és idővel biztos felfogsz / felfogunk nőni.
2013. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez valami fóbia lesz.Oktalanul nem sírod el magad a tömegben...
2013. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amikor megjegyzik, akkor nem letolnak, hanem mondják, hogy milyen gyermeki lelkem van, szóval pozitívan állnak a dologhoz.

Ezeket a sírós dolgokat próbálom leplezni, akkor elintézni, amikor nincs senki körülöttem.

2013. okt. 11. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
én inkább érzelmi kitörésekre fognám a dolgot,túlságosan érzékeny vagy,és legbelül nem tudod rendezni a dolgokat,hát igy a felszínre tör.Sztm rádférne egy pszihológus,mert elég gáz ennyi idősen,még egy 12évestöl talán belefér lol.
2013. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h magadtól kinövöd. Csoporttársam 24!!!! évesen ugyanilyen...
2013. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos minden a környezettől függ és hogy milyen tapasztalatok értek, volt-e és milyen segítséged az életben, legegyszerűbben hogyan neveltek,de szerintem ez nem normális a probléma gyökerét leírtam az első 2,5 sorban
2013. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!