Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Kasza Tiborról?

Mi a véleményetek Kasza Tiborról?

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Fújj, de rettenetesen ellenszenves!!! (volt, még azért leginkább most is az)


Nem ismerem személyesen, csak a "munkássága" által, de olyan brutális reakciót vált ki belőlem a hangja, mint ha afrikai méhek csipkednének.

Egyszerűen pár másodpercnél nem tudom tovább hallgatni, tök mindegy hol hallom meg, azonnal kikapcsolom, vagy ha nem tudom, akkor eljövök.

Nem mondanám, hogy gyenge az idegrendszerem, azt se, hogy ne fedezném fel a a jó zenében az igazi értéket, és ezzel együtt a teljesen elviselhetetlen kategória.



Viszont hallottam bizonyos dolgokról magánemberként nyilatkozni, hát elég elborult elméjű, szerintem magánéletben jó fej lehet. Szívesen megismerkednék vele, biztos szétröhögnénk magunkat.

Csak azt nem kéne erőltetni amit éneklésnek hív.

2013. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

be képzelt de a zenéje jó

szeretem

2013. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem erőltetné azt az éneklésnek csúfolt marhaságát, akkor talán, de csak talán elviselhető lenne. A beszédhibája irritál, de amiatt nyilván nem fogom elítélni.
2013. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
41%
Nagyképű köcsög
2013. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abba a gimibe járok ahová ö járt. Kb ennyi :D
2013. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne horgássz a dícséretekért, menj aludni Tibi.
2013. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hangja nagyon szép éneklés közben, de amúgy egy bunkó ember és az a furcsa testbeszéde is. Nagyon furcsa ember lehet ...
2013. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
ki az a kasza tibor? :-)
2013. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!