Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hány kg-nak néz...

Szerintetek hány kg-nak néz ki ''ez a lány'' (én)? (kép lenn)

Figyelt kérdés

[link]

[link] (oldalról)

Szerintem ronda vagyok. Túlsúlyos malac.. Semmi több.

Dagadt, pattanásos..A fiúk se nagyon érdekelnek. De úgyse lenne esélyem, gondolom mindet irritálnám:)Ezért inkább netezek, mint személyesen.....De ez a probléma ráér a későbbi éveimben, csak megemlítettem.

14/mutáns


2013. okt. 12. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér, ne keseregj! Csinos vagy.
2013. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz, szerintem szép vagy. A súlyfelesleget meg egészséges táplálkozással és mozgással heteken belül meglehet oldani, csak rajtad múlik.
2013. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
szerintem 65 vagy
2013. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Te pattanásos? Ha! Ez vicces, mert ha te vagy pattanásos az azt jelenit, hogy én egy ragya vagyok... Meg ez ennyi idősen teljesen normális. Különben pedig dagadtnak egyáltalán nem vagy dagadt. Addig jó amíg jól érzed magad a bőrödben. Ha ez ki van pipálva és magabiztos vagy még kétszer ekkora ként is imádni fognak. Ez nem külső kérdése.
2013. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, de láthatóan van honnan fogynod. Ha leadsz pár kilót akkor nagyon szép leszel! Ez még nem olyan vészes.
2013. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nos, a leírást elolvasva megnéztem a képeket, és nagyot csalódtam. Te nem is vagy mutáns, pedig az menő lett volna. Ha pl lenne egy harmadik kezed mondjuk a hátad közepén, vagy minkét kezeden négy-négy kézfej lenne.
2013. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nincs igazad ,nagyon eltúlzod a dolgokat, nem kell magadat sajnáltatni ha ennyire zavar az alakod akkor kezdj el sportolni
2013. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Jól van, nem kell szépíteni:)

Evidens, hogy a mutánst csak viccből írtam.

Fogyni meg nehezen tudok.(pajzsmirigy gondok miatt)

2013. okt. 12. 22:00
 9/20 A kérdező kommentje:

Egyedül #3 tudott a kérdésre válaszolni:)

De mindenkinek köszi a válaszokat!

2013. okt. 12. 22:10
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem is vagy kövér!!

A második képen amit látok, az egy kis narancsbőr a combodon, de azt neked még nagyon könnyű eltüntetni, mert fiatal vagy! És tudod hogy? Igyál sok vizet!! És iktass be 1 pici plusz mozgást az életedbe, nem is kell hogy feltűnjön vagy h erőlködj vele, én azt csináltam, hogy vásárolni soha többet nem mentem bkv-val, csak gyalog. Ennyi a nagy teendő:) És amúgy tényleg semmi baj nincs veled:)

19/L

2013. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!