Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány lány jönne össze velem?...

Hány lány jönne össze velem? Többi lennt

Figyelt kérdés

15-éves vagyok 176 cm magas sötét hajú enyhén borostás. Nem vagyok kigyúrt izompacsirta de egy európai második helyet össze verekedtem maganak. nem vagyok páva egygyáltalan. Szeretem megnevettetni az

embereket és ez legtöbbször sikerür is is.


Ezt nem azért kérdezem mert itt akarok csajozni hanem azért mert nem tom ez menyite jön be a lányoknak


2013. aug. 28. 16:55
 1/7 anonim válasza:
Hu...igy hogy nem láttalak nem tudok mit mondani...
2013. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kepet megneznek rolad.. :) Ez egyebkent keves ahhoz, hogy eldontsem jarnek-e veled, mert tulajdonsagokat nem irtal stb.. 15l
2013. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat tulajdomságnak : szerintem kedves vagyok szeretek hülyéskedni szeretek új embereket megismerni, meg robbantgatni :P

Képet meg mejd lehet hogy küldök

2013. aug. 28. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
ez edes keves, hogy megmondjam ossze jonnek-e veled... a kep lehet, hogy sokat segitene. ha van kedves irj privit, es kuldj egy kepet magadrol
2013. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, annyi lány jönne össze veled, amennyit sikerül elcsábítanod. Ezek alapján még akárki összejönne veled. Habár a helyesírás nem épp az erősséged. De szerintem simán van esélyed egy csomó lánynál ezek alapján.
2013. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi

Am tényleg bocs a helyes írásért csak a tablet nem mindíg azt írja amit szeretnék

2013. aug. 28. 20:38
 7/7 anonim válasza:
Küldj képet magadról privibe es eldöntöm :3
2013. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!