Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig azokkal futok...

Miért mindig azokkal futok össze utcámn, buszon, akiket nem kedvelek? Sose futok össze jó ismerőssel.

Figyelt kérdés

Mással is így van ez?

Mindig azok jönnek szembe az utcán, azzal találkozok a boltban, buszon, akik beszóltak, kiröhögtek, lenéztek, és utálom őket.

Jó ismerőssel sose futottam még össze sehol.



2013. okt. 13. 19:51
 1/6 anonim válasza:
0%

LoL. csak annyit tok mondani hogy ilyen az élet :D

Biztos vannak jó haverjaid, akiket meg utálsz azokat alapból leszarja az ember...

2013. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ismerőssel én is kb. hónaponta egyszer futok össze. Bezzeg akiket utálok. Minden reggel ott vannak a buszmegállóban.
2013. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, hogy mert túl sok embert haragítottál már magadra.


De az is lehet, hogy összeesküdtek ellened és üldöznek.

2013. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Vagy túl negatív vagy....


És ha már össze futottál velük, le álhatnál velük csak azért is trécselni.

2013. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor végig se hallgatnának? Vagy csak a képembe röhögnének?
2013. okt. 13. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos a kérdés, de tényleg aktuális ez is.

Én is voltam már igy és nem akartam úgy tenni, hogy lássák messzi ivben elkerülöm őket :)). Igy azt csinálom, hogy a telefonomat a fülemhez kapom és úgy teszek, mint aki telefonál :)).

Engem az olyan emberek zavarnak nagyon, akik széles vigyorral ugranak oda hozzám, szia-hogy vagy-hol dolgozol kérdésekkel :)).

2013. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!