Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van bármilyen összefüggés a...

Angel of Darkness kérdése:

Van bármilyen összefüggés a között, hogy mi egy férfi foglalkozása, és hogy mennyire megbízható, illetve mennyire hűséges?

Figyelt kérdés

Momentán két férfi van, aki csapja a szelet nekem. Az egyik postás, a másik buszsofőr. És hát egyik foglalkozást végző emberekről sem azt hallani, hogy a hűség mintaképei lennének. De lehet, hogy csak én vagyok túlságosan előítéletes velük szemben.

Szerintetek van ilyen összefüggés?



2013. okt. 14. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs, kb annyira hiteles, mint a csillagjegy alapján megítélni. Mindkét szakmából ismerek áldott jó embert és igazi s***fejt is, ne ez alapján dönts!
2013. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem is ez alapján szándékoztam dönteni.

Egyébként igazad van, a csillagjegyek is ennyit érnek pl. rám sem igaz a fele sem annak, amilyennek lennem kellene születési időm szerint.

Kösz.

2013. okt. 14. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan foglalkozás, ahol ne lenne lehetősége félrelépni annak aki akar.

Gondolj bele. Ha nem utasok lesznek körülötte, vagy lakók akinek levelet visz, akkor majd lesznek kolléganők, vagy ügyfelek.

Próbálj meg erre másként gondolni.

2013. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki félre akar lépni az félre is fog. Semmi köze a foglalkozásához.
2013. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak a foglalkozása alapján nem lehet megítélni, hogy valaki mennyire hűséges.

Te ismered őket, biztos érzed, hogy melyikben bízhatsz meg. És gondolom nem pont ugyanannyira tetszik mindkettő. Aztán ne sokáig hagyd, hogy ketten udvaroljanak neked, mert még a végén te leszel a nem hűséges.

2013. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szigorúan tilos előítélettel döntést hozni: az biztos, hogy téves lesz. Miért? mert az előítéleted, prekoncepciók miatt nem azt látod, ami AZ valójában, hanem az prekoncepciód szerinti képet. Tehát nem ismered meg, mi is az valójában, vagy ki az?

A szívedre hallgass.

És óvakodj a tengerészektől, mert azoknak minden kikötőben van egy babájuk:)))

2013. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


"A szívedre hallgass." Egyébként ezt fogom tenni.

2013. okt. 14. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!