Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hisznek idegesnek...

Miért hisznek idegesnek azért, mert "dobálom" a cuccaim?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok az egyáltalán! De azt hisik, hogy igen.

Pl feleltetett a tanár, és egyest kaptam, és mentem vissza a helyemre, és leraktam a füzetem, így kiejtettem a kezemből, és rám szólt a tanár, hogy "hé, mit duzzogsz! Azért kaptál egyest, mert nem tudtad!" Én meg: "nem vagyok ideges, egyest kaptam nagy ügy. Miért lennék ideges?" "Mert oda vágtad a füzeted!" nemis, csak úgy raktam le, hogy kiejtettem a kezemből.

Vagy jöttem haza fárasztó nap után, és ledobtam a táskám az ágyam mellé, mire rám szólt apám, hogy minek vagyok ideges?


De nem vagyok az ilyenkor!

Miért hisznek idegesnek emiatt? Nem a falat ütöm ököllel... Akkor érteném, de így?



2013. okt. 16. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert az ember nagy általánosságba akkor csapkod, ha ideges. Jé.
2013. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiiii ***** válasza:
88%
Hát, ha nyugodt vagy, akkor érzed az ujjaid között a füzet felületét, és nem ejted ki a kezedből. Ha nyugodt vagy, akkor türelmes is, és le tudod rakni csendben, békével a táskádat, ami Téged szolgál, nem számítva arra, hogy hálából jól a földhöz bszod.
2013. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Dobálással, csapkodással vezeti le az ember a feszültségét, ami akkor keletkezik, ha ideges, mérges, feszült.

Tanulj meg uralkodni az indulataidon.

2013. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha ideges lettem volna kiba**** az ablakon a füzetem... :D

Nem tudom hogy jön összefüggésbe az idegesség, és az, hogy 0 centiről leejtem a padomra...

2013. okt. 16. 20:13
 5/9 anonim válasza:

Nem tudom kérdező :DD Lehet olyan fejet vágtál, hogy biztos ideges vagy.

A táskadobálást azt nem értem. Azt hittem mindenki eldobja a táskáját amikor hazamegy :D. Én a matek 5-ösöm után is ledobtam a táskám..

2013. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor hazajövök egy bringázás után,a cipőmet lecibálom magamról,ahova esik ott lesz.Brigát bevágom a fal mellé.megiszok 1 liter vizet,közben lihegek, azt is lerakom épp oda ahol vagyok, megmosom az arcom, és ezután már nem dobálok semmit :D Nem idegesség miatt van,csak nem akarok szarakodni ilyen kis apró dolgokkal ilyenkor.
2013. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 piriiiiii ***** válasza:

Na jó, igazatok van, az én táskám még most is ott van lehányva, még csak nem is a saját szobámban, hanem az előszobában, az ajtó mellett... :D

Az is lehet, hogy az emberek körülötted már mindenre érzékenyek, vagy épphogy hozzászoktak ahhoz, hogy mindenki ideges és kapkod, őrült, így Veled is önként így viselkednek. A fene tudja.

A lényeg, hogy Te tényleg ne legyél ideges, a többieket tojd le.

2013. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tanár csak remélni, hogy ilyen piti kis dolog miatt, mint egy egyes, majd ideges leszel, ezzel mutatva, hogy érdekel a tantárgy.
2013. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Érdekel is, csak nem akkor mikor következő órán témazáró, és kihív előző órán felelni mikor arról volt szó, hogy összefoglalás lesz...
2013. okt. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!