Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen agymosottak a mai...

Miért ilyen agymosottak a mai emberek, de komolyan? Miért hisznek el mindent?

Figyelt kérdés
Na most semmi felsőbbrendűségi dolog nem kapott el, csak az , hogy menyire befolyásolhatóak. Miért engedik azt, hogy az orruknál fogva vezessék őket? Hol marad a gondolkodás?

2013. máj. 11. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Média - mindenhonnan azt hallják, hogy mit kéne csinálni, mit kéne vásárolni, milyen gyógyszert kell feliratni, milyen oltást kéne beadatni, lassan már a csapból is ez folyik.
2013. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
A média és a hatalmi elit gondoskodott arról, hogy minél ostobább, manipulálhatóbb, birkább tömeget neveljen ki az emberekből. A hatalmi elitnek nincs nagyobb ellensége, mint az önálló szabad gondolkodás.
2013. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fersk ***** válasza:

Nem agymosottak. Ahhoz előbb kellett volna valami ismeretanyagnak ott lennie, ami aztán kimosódhatott volna.

Jelen honlap erre a bizonyíték, valamint arra, hogy vannak akik ezen szeretnének változtatni.

2013. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a mai világban nagyon ez van, és én is meglepődök azon is, hogy vannak olyan emberek, akiknek a szemük láttára vagy a fülük hallatára történnek a sértések, és nem is esik le nekik, és olyan is van, hogy tudom bizonyítani tényekkel az igazamat és engem már tök régóta ismernek, erre jön egy jött-ment kis valaki és azonnal hisznek neki. Aki megrebegteti a kis szempilláit és ártatlan tekintetet mutat annak mindent elhisznek. Én teljesen megértelek :)
2013. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem gondolkodik el azon, amit lát, vagy hall, elhiszi. A naiv embereket sokkal hamarabb be lehet ezzel csapni, sajnos mostanság elég sok ilyen fajta ember van.
2013. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert buták. Hallanak vagy látnak valamit, ami tetszik nekik és követik. Így könnyen lehet őket befolyásolni. Most úgy beszélek, mintha nem tartoznék közéjük, mert igen, mér én is estem ilyen csapdába. Van aki tud reálisan gondolkodni, van aki meg nem
2013. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!