Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélnek el külsőm...

Miért ítélnek el külsőm alapján? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Külsőmről: 166 cm, vékony hosszú lábak, jó fenék, lapos has, jó mellek, nagy, barna szemek, hosszú barna haj,baba arc.

Ezeket csak azért írtam, hogy mindenki értse. Sok szépségversenyen értem el nagyon jó helyezéseket, DE sose emeltem emiatt fel a fejem, soha nem bunkóztam,nagyképűsködtem senkiivel. Mégis van olyan, akit nem is ismerek,láttam talán 2x de azt hallom vissza tőle, hogy milyen beképzelt vagyok.. Miért van ez?

Aki ismer, ők így szeretnek és tudják, hogyne vagyok ilyen, de engem zavar,hogy mások nem így látják, mit tegyek?



2013. okt. 16. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Ne akarj mindenkinek megfelelni, mert az lehetetlen. Légy olyan, amilyen eddig is voltál, légy önmagad, mást nem tehetsz :)

Akik meg ismeretlenül elítélnek, azok csak irigyek, nem kell velük foglalkozni.

2013. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Irigy.
2013. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Talán nem mindig másokban van a hiba, nézz egy kicsit magadba.
2013. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik ez a testalkat, nem tartom helyesnek a mai nőideált.


Akkor a kisugárzásod lesz a baj valószínűleg.

2013. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1, Sok ember evvel nyugtat,hogy féltékenyek.. De én nem akarom, hogy azok legyenek. Olyan ember vagyok, aki "mindenkivel jóba akar lenni"

3, Nem is említettem, hogy bárki is hibás lenne Hanem, hogy mit tudnék ez ellen tenni.

2013. okt. 16. 22:31
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baj lehet a kisugárzásommal. Mindig mosolygok, rengeteget nevetek. Természetesen én se vagyok tökéletes, de nem is akarnék az lenni,csak nem tudom, hogy mi a baj velem.
2013. okt. 16. 22:40
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Így nehéz megmondani. De furcsa, hogy így elkönyvelted, hogy biztos azért tartanak beképzeltnek, mert túl szép vagy. Persze ebben is lehet valami, vannak irigy emberek. De tényleg nem feltétlenül ez az egy oka lehet.


Nekem pl. volt egy munkatársnőm, ő is sokat mosolygott, mindenkivel kedves volt, mégis nagyon sokan úgy éreztük, beképzelt, többre tartja magát nálunk. Átlagos külsejű lány volt, semmi irigyelni való tulajdonság, vagy ilyesmi. Nem is volt ő rossz ember, el lehetett vele beszélgetni, csak előbb-utóbb mindig magát helyezte a középpontba, ha valaki valamit jól csinált, akkor rákontrázott, hogy ő is, de ő még milyen jól, ezt persze álcázott szerénységgel tette. Voltak barátai, de sokaknak egy idő után nem volt kellemes a társasága. Komolyan nem értette, hogy miért.


Őt csak példaképp írtam, ne vedd magadra, nem ilyennek gondollak, nem is ismerlek. Csak illusztrálni akartam, hogy nem biztos, hogy az ember nem veszi észre magán amit mások kellemetlen vonásnak látnak benne.

De persze, ahogy mondtam, ha csak néhány emberről van szó, lehet irigység is.

2013. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én elfogadom a kritikát és köszönöm,ez által másképp látom a dolgokat, de nem szeretek változni.
2013. okt. 16. 23:02
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Min változtassak?

SEMMIN! Nem lehet mindenkinek megfelelni, akármit csinálsz, akármilyen jó ember vagy, mindig lesz olyan aki utál Téged. Ez ellen nem tudsz semmit sem tenni, sőt ne is tegyél!

Gondolom még fiatal vagy, de nemsokára el fogsz jutni arra a pontra, hogy magasról sz*rd le az olyan emberek véleményét akik nem ismernek. Komolyan olyanok miatt változnál, akik az ég világon semmit sem tudnak rólad és csak gyűlölködni tudnak irányodban? Minél előbb elfogadod azt a tényt, hogy nem lehetsz szimpatikus mindenki számára, annál előbb válsz kiegyensúlyozottá és boldoggá.

2013. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és köszönöm szépen!:) Remélem hamar eljön ez a pont az életembe :)
2013. okt. 16. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!