Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha rühellem...

Mit tegyek, ha rühellem magam? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Már általánosba kezdődött. Nagyon vékony voltam, semmi mellem nem volt. azóta durván kényszerevő lettem, elhíztam. lettek melleim, de fura formájúak és röhelyesek, nem szépek. a hajam rövid , sárga és göndör. a fogaim röhekyesek, az arcom pattanásos

, a ruháim nem divatosak és bénák. a körnsezetemben mindenki aránylag szép vagy beszédes. én nagyon csendes vagyok és szorongási fóbiám van , egy szót is nehéz kinyögnön sose nézek mások szemébe. imádom a szüneteket meg mikor nincs tanítás. ilyenkor nem kell emberek előtt mutatkoznom. és nagyon sokat lógok. tavaly 235 órát hiányoztam, ebből 14 igazolatlan. barátkozni nem tudok, mert ahhoz is béna vagyok.



2013. okt. 20. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
még sokat változhatsz, a pattanások idővel eltűnnek, a többiért meg te vagy a felelős. Adj a külső megjelenésedre és szép leszel. Kezdj el mozogni, egészségesen táplálkozni, hogy lefogyjál. Növeszd meg hosszúra a hajad, ha kell vasald, hogy egyenes legyen, hordjál fogszabályzót. A változás évekig is eltarthat, de a végeredményért megéri, szóval kezd el minél hamarabb. Ha szebb lesz a külsőd, az önbizalmad is jobb lesz, ez nálam is így volt :)
2013. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát elég sok problémád van. Sajnos az előnytelen külső minden téren negatívan befolyásolja az életminőséget. Az emberek is kerülnek. És ez nem jó. Ha az arcod átlagos, akkor nincs nagy gond. Az arc a lényeg! A többin tudsz változtatni. Kicsinyenként. Fogyókúrával, fogorvos bevonásával. És kezdj el tanulni! Nem szabad hiányozni! Mit fogsz csinálni az életben, ha nem fejezed be az iskolát? Nem lesznek mindig melletted a szüleid! Nekem volt egy osztálytársnőm. Középsuliban. Alig voltak barátai. Kövér volt és kicsit ápolatlan. Nemrég összefutottam vele a városban. Azt hittem összeesek. Egy formás gyönyörű nő lett. Mivel jó tanuló volt az életben is sikeres üzletkötő lett. Ne hagyd el magad! És tanulj rendesen!
2013. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!