Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, baj van velem? Vagy...

Lehet, baj van velem? Vagy csak nem értenek? (hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy lassan a 30 év felé közeledem. Körülöttem mindenki olyan "komoly"- családja van, vagy tervezik...otthon üldögélnek, házimunka, melóhely...és nagy nehezen össze lehet rántani a társaságot egy kis "csevelyre", borozgatásra...

Van párkapcsolatom 2 éve. És nagyon jól érzem magam ebben a kapcsolatban, nem is tervezem mással a jövőmet- mert mindketten boldogok vagyunk!


Csak úgy érzem, a társas kapcsolataim más irányba haladnak...én nem érzem magam 30-nak, nem érzem, hogy "begyöpösödtem" volna :( De nem is akarok részegen fetrengeni egy buliban a párommal, és nem akarom, hogy minden a "piálásról" szóljon...


Csak szeretném intelligens emberek társaságában tölteni a (z elég sok) szabadidőmet, és tartalmasan élni az életem.

Nekem belefér a spontanaitás (mind anyagilag, mind mentálisan).

A párom, amikor ráér munka mellett, mindig jön velem, és halál jól elvagyunk, hülyéskedünk, kirándulunk, utazunk, gasztro túrákat szervezünk...


De jó lenne, ha új barátokra tehetnék szert, akik nyitottak, kedvesek, nem használnak ki, és benne vannak új dolgokba, elég "rugalmasak"...


Én egy olyan lány vagyok, aki simán elmegy valakivel (nem szex miatt) beszélgetni, csocsózni, hülyéskedni, sörözni, borozgatni, síelni, főzni, dartsozni, biliárdozni, görkorizni, bográcsozni, még sakkozni is...vagy irodalomról és történelemről beszélgetni...a világ nagy dolgait megfigyelni :)


Velem van a baj? :( Mert nem találok ilyen embert már :S


ui: Mi is tervezünk gyereket egy éven belül. Szóval nem arról van szó, hogy nem nőttünk fel, csak szerintem lehet másképp is élni- tartalmasan, emberi kapcsolatokkal.


2013. aug. 17. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom elég jó módban élhetsz most is és gyerek korodban sem éltél rosszul. Az a tapasztalatom, hogy az ilyen emberek nehezebben fogadják el, vagy értik meg azt, hogy másoknak bizony dolgozni is kell és igen is elfáradnak és már nem marad idejük, energiájuk a szórakozásra.

Ezzel nem leszólni akartalak, csak el kellene kicsit gondolkodni ezen és belátnád, hogy nem olyan egyszerű munka, család mellett időt szakítani magadra és a barátaidra.

Ha nem terveznétek babát, akihez előre is sok sikert és boldogságot kívánok, akkor mondanám, hogy próbáld ki milyen dolgozni valahol, nem a megélhetés miatt, csak a tapasztalatért, pl. eladóként valahol.

2013. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Szüleim tanárok. Olyan szegénységben nőttünk fel, ahogy azt egy panelben (16 évig) el lehet képzelni. Anyukám a piacra járt, és megcsinálta munka mellett a házimunkát is. Én már 15 éves koromban kijártam a paprika földre kapálni, hogy szerezzek egy kis pénzt. Anyukámnak köszönhetem, hogy volt ruhám, taníttatott, foglalkozott velem! Minden tiszteletem az Övé! De tényleg.

Szóval nem azzal van a gond, hogy az ölembe hullott pár millió, és nem bírok unalmamban mit kezdeni :S


Az emberek hiányoznak , akik elég spontának ahhoz, hogy akár "idegenül" is, ismerkedjenek, és jól érezzék magukat velem, anélkül, hogy hátsó szándékuk legyen... :(

2013. aug. 17. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én ugyan még csak 20 éves vagyok, de hasonló "idősebb" kort tervezek magamnak. 30 évesen is szeretnék "bulizni" és sok időt tölteni a haverokkal. Én sem tervezem, hogy begyöpösödöm és remélem nem is fogok. Attól emrt valaki felnőtt én szerintem lehet normális keretek között szórakozni. :D Hidd el nem veled van a baj.

2013. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj nem kell aggódni :) A mai világban az embernek úgymond életkedve nincs :/ A barátaidat hagyd úgy ahogy van :D Néha borozás és elég megvolt egy évre a láthatóság :D Biztosan akad majd ilyen akivel így elmehetsz akárhova szintén rugalmasan :) Ismerkedjen szerezz barátokat :)
2013. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!