Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Fiúk, titeket zavar ha egy lány szőrös?

Figyelt kérdés
Először is nem csubakka véleményére vagyok kíváncsi csak arra, hogy miért szeretitek vagy miért undorodtok egy szőrös lánytól.

2013. okt. 20. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Társadalmi elvárás, hog a nők ne legyenek szőrösek. Ez az új trend. Ez a nőiesség jele.

Engem nem izgat, ha szőrös. Én is szőrös vagyok, és nem fair, ha úgy papolnék neki, hogy nem borotválom magam csupaszra.

2013. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Azért a hónalja ne legyen szőrös mert arra allergiás vagyok ha egy nőnél ezt meglátom.

De ha a lába szőrös az is zavar, bár ha teljesen világos és csak pelyhes tehát nem ronda fekete akkor nem zavar a dolog. A punci is lehet szőrös csak ne dzsungel legyen, ha fazonra vagy vágva vagy csak a bikinivonal az nem zavar, sőt nem is baj ha van ott egy pici de a teljesen csupaszra borotvált sem zavar engem.

2013. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy hol szőrös az a lány.Én kimondottan nem szeretem ha egy lány lába szőrös,az intim részen lehet szőr az nem zavar.
2013. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
nekem sokkal kivanatosabb egy nö,ha mindenhol csupasz.söt nem is tudnak szörös csajjal lefeküdni.
2013. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Intim részeken lehet egy kicsit, de lábszár és hónalj nem igazán
2013. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mégis, hol szőrös és mennyire?


Mert nem mindegy melyik testrészről beszélünk.

2013. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Az intim részeken jobb' szeretem, ha kopasz, vagy legalább rövid, de az se baj, ha nem. A többi meg egyáltalán nem érdekel.
2013. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hat latni,hogy vén kecske vagy már :D
2013. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 - csak azok hiszik, hogy a nők bőre életük minden egyes percében tökéletesen és mindenhol szőrmentes, akik eddig csak képen láttak csajt, mert bizony irreális elvárás.

A mindennapos borotválástól csak megerősödik a hónaljon/lábon, a gyantázáshoz meg kell várni hogy minimálisan kinőjön, szóval éred mit akarok mondani.

Én pl. jobban szeretem ha van valamennyi szőr odalent, persze igazítva és megrövidítve, mert a hosszú tényleg csak nehezebbé teszi az ember "dolgát". :)

2013. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én inkább inkább arra gondoltam hogy pl. ha kicsit pelyhes a hasa az mennyire zavar? Mert azért a 2 méteres fekete hónalj szőr már nem kicsit ízléstelen.
2013. okt. 20. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!