Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem húz fel amikor fúk...

Csak engem húz fel amikor fúk szólogatnak le az utcán?

Figyelt kérdés

Nem tudom más lányok hogy vannak ezzel,de amikor egy suttyó csöves paprikajancsikból összeverődött 5-6 tagú fiúcsapat utánam szól az tökre irritál.Nekik egyáltalán nem ciki előadni a primitív cicázó/bébiző/nyuszizó/anyámkínjázó szövegeket?

Ilyenkor nem tudom eldönteni hogy tényleg ennyire parasztok vagy csak rossz személyt néztek ki házir* bancnak:S



#fiú #lány #utca #zavar #leszólogatás
2013. aug. 12. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki ez náluk elfogadott... És általában ez olyan mint a vírus rákapnak egy páran majd különböző módszerekkel terjesztik. Hál' isten nem mindenki vevő rá, így még vannak értelmes figurák. És nyugi nem csak téged húz fel.
2013. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne pörgesd fel ennyire magad! És ne vedd magadra. Ezek bárkinek füttyögetnek, akinek nagy valószínűséggel nem farka van. Tegyél rájuk magasról.
2013. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez is elég undorító, de az még rosszabb amikor a munkások teszik ezt meg füttyögnek egy lány után.
2013. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Engem is zavart, aztan rajottem, hogy ha szolidan nezek ki es szolidan viselkedek (pl nem pakolom ki a csocseimet, nem rakok fel egy kilo sminket, nem vonaglok) akkor nem csinaljak.
2013. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább sokszor direkt kellemetlen helyzetbe hoznak az ilyen fiúcsapatok. Pl. egyszer álltam a buszmegállóban, és miközben elment mellettem egy 3 tagú ilyen csoport, az egyik rohadt hangosan "tüsszentett" egyet. Persze gondolom, előre kitervelték, hogy majd ezt csinálják... Össze is rezzentem, jót röhögtek. Egy másik szituban szintén a buszmegállóban álltam, és ugyanez történt, csak akkor ketten voltak, és az egyikük a fülembe füttyentett. Hallottam is előtte, hogy a másik mondja neki, hogy "Most!" Szintén megijedtem, ezen is jót kacarásztak.

De velem is volt már olyan, hogy az utcán menet közben a szembejövők kezdtek el dalolászni, meg néhány "jópofa" beszólást is kaptam már, pl. "Helló, baby, de szép vagy, nem jössz velünk?"...

Nem foglalkozom velük sosem, magukat minősítik, nem azokat, akiknek beszólnak. :)

2013. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Az én városomban felújítás zajlik immár két éve, úgyhogy eleinte engem is baromira zavart, az állandó beszólogatás. De most már nem is veszem észre.

Viszont az elején volt egy eset, amikor nem tudtam megállni, hogy ne szóljak vissza.

Az egyik "építő" munkás beszólt, hogy nem mennék-e fel hozzá. Erre visszaszóltam, hogy miért ott csinálni is fog valamit, mert itt csak a lábát lógatja, és semmi hasznát sem veszik. Na innentől fogva már rajta röhögtek, én meg otthagytam.

2013. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, de ez van. Sajnos, sok más országban is szokás így "udvarolni" az utcákon a csajoknak, ahogy hallottam.

És nem, nem kell ahhoz "csöcsöket kirakni", "kiló sminket hordani" és "vonaglani", hogy beszóljanak egy nőnek. Én sem szoktam kihívóan öltözködni, mégis kaptam megjegyzést: cuppogást, cicázást, stb. Általában le****om, van, amikor visszaszólok, de azt ritkán, mert nem érnek meg annyit az ilyen hülyék. Amikor meg autóból rikkantanak ki, azt meg véképp nem lehet lereagálni, mert addigra hetedhét határon túljár.

2013. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
úgy érted ilyenek? [link]
2013. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg ha egy öltönyös fszi füttyögne a BMW-je ablakából nem rinyálnál...
2013. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Örülök,hogy mindennemű ismeretség nélkül is ennyire azt hiszed kiismersz.Már megbocsáss de honnan is veszed,hogy nekem bejönnek a BMW-s fazonok,vagy akármilyen pasik is?Csak hogy nyílt lapokkal játsszunk elárulom neked,hogy semmilyen füttyögést nem tolerálok,felőlem Ferrarija is lehet az illetőnek,őszintén hidegen hagy.A pasik pedignem érdekelnek,14 vagyok,nyakamon a felvételi,fogok is én pasik után epekedni.Elsősorban bőven vannak dolgok,amik lekötnek

2013. aug. 12. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!