Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek van igaza?

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem és én csak ketten vagyunk egyikünknek sincs testvére,a papánk megkülönböztett minket én vagyok az aki soha nem kap semmit szinte,most is kapott szülinapjára szeptember 21.-én 1 laptopot tőle én meg kaptam tegnapelőtt szintén szülinapomra fél kiló narancsot egy milka csokit,2000ft-t,őt elviszi bevásárolni és ő fizet neki,ő mindig nagy ajándékot kap,én még kicsinek sem nevezném amit kapok,a biztosítékot ez ütötte ki nálam mert névnapomra is 5000Ft-t kaptam ő 1 fényképezőgépet és még egy forgószéket is vett neki,nem az a bajom hogy én keveset kapok csak akkor ő is azt kapja mert milyen már hogy ő 140.000 ért kap én meg 6.000ért azért van különbség soha nem kaptam 10.000 forintnál nagyobb ajándékot ő meg mindig legalább 50.000ért kap

2013. okt. 21. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
teljesen jogosan vagy dühös. szintén hasonló a helyzet. Unokatesóm és köztem 7 év van. Úgy viselkednek vele, mint egy hercegnővel. Én 2. osztályba egyedül mentem már haza, mert ha anyu dolgozott nem jöttek értem.. Pedig nem laktunk közel a sulihoz. A nap hátralevő részében meg egyedül voltam otthon. Unokatesó most 4. osztályos és még mindig kísérgetik.Van egy kishúgom, nem rég kezdte az ovit. Mikor beteg lett nem vigyázott rá mamám, mert az unokatesómra kellett vigyázni. És a legjobb szülinapjára egy laza 50.000 ft-os telót kapott. Könyörgöm én ennyi idősen karácsonyra seprűkészletet kaptam.:D de azért a fél kiló narancs se semmi ajándék.:D
2013. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!