Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a helyzetben kinek van...

Ebben a helyzetben kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Telefont akarok venni, párommal döntöttük el milyen legyen. Ennek kb 2 hónapja. Ma beszéltük, hogy megvettem-e, mondtam, hogy igen. Erre visszakérdez, hogy na és milyet? Holott elvileg tudja..


Ti ebből a kérdésből mire gondolnátok?


A, (az én verzióm): azért nem konkrétan kérdez rá, hogy az xy fajtát vettem-e, mert nem emlékszik, nem tudja, nem figyelt, de ezzel a kérdéssel eltudja sumákolni.


B, (az ő verziója): azért nem konkrétan kérdez rá, mert úgy gondolja, hogy tudom hogy neki csak megerősítésként kell az infó.


Ő feszt állítja hogy az övé a helyes, én viszont csak olyat ismerek, aki az én logikámmal gondolkozik.


Egyébként tényleg tudta azt infót, ami egyszerre bizarr és elképesztő.


2013. aug. 1. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

B a helyes. Igaz, hogy megbeszéltétek, hogy milyent veghyél, de közben meg is gondolhattad magad. Seemi bizarr vagy elképesztö nincs ebben.

A te logikád elég nyakatekert.

2013. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Úristen! Egy telefon vásárlást ennyire túlbonyolítani. Mi az, hogy kinek van igaza? Megkérdezte, hogy milyet vettél. Miért ebből elméleteket gyártani? Ha két hónapja beszéltétek meg lehet, hogy rég elfelejtette. Az miért akkora tragédia?
2013. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm szépen :)


Második: senki nem beszélt erről. Véleményt kérdeztem, mert kíváncsiak lettünk. Ennyi. Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor légy kedves egyáltalán nem válaszolni. Köszönöm!

2013. aug. 1. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
2013. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!