Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy emberrel...

Hogy lehet egy emberrel egyszer, és MINDENKORRA megértetni, hogy foglalkozzon a SAJÁT életével? Lehetetlen?

Figyelt kérdés

Annyi embert ismerek, és már felb***om magam mikor hallom, hogy mondja az egyik a másik háta mögött mit gondol róla, miért nincs rendes barátja, miért nem jár rendes munkahelyre, miért jár bulizni, hogy néz ki, minek festette át a haját... Engem is ki szoktak az ilyenek az életről oktatni, holott Ők mondjuk semmit nem tudnak a témából, de mondják mit kell tennem, meg minden!

Annyira elegem van! Miért nem a saját életével foglalkozik mindenki? Miért jó a másokéba beleugatni, beleokoskodni?



2013. okt. 25. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, erről az embereket soha nem lehet szerintem leszoktatni, többségünknek ilyen az alapvető mentalitása. Egyébként nekem is szúrja a szemem ez néha, hozzád hasonlóan érzek ezzel kapcsolatban.
2013. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen az ember. Szerintem mindenki csinálja valamilyen szinten. Csak valaki kisebben, valaki nagyobban. Én se szeretem mindig, de nem törődök vele. Felesleges.

Mi történt veled, hogy most hirtelen itt akarod kidühöngeni magad? Nem bántásból mondom, csak látszik az írásodon, hogy ideges vagy.

13/L

2013. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát kioktattak a rokonok, mert fülembe jutott, hogy mindig téma vagyok náluk, és beszóltam, hogy foglalkozzanak kicsit saját magukkal ne mindig az én dolgaim érdekeljék őket!
2013. okt. 25. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Te is most a másik életével foglalkozol, mert elakarod érni, hogy ő ne foglalkozzon a te életeddel.
2013. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ahogyan említettem (vagy csak talán akartam), mindenkiben megvan. Benned is. Csak valakinél feltűnőbb.

Szerintem próbáld meg azt, hogy nem húzod fel magad ilyen kis dolgokon. Sokkal könnyebb lesz, mert ilyen ezerszer lehet. S ha dühöngsz, tanácsos elkerülni az internetet. Mivel később ha visszanézed, talán megbánod. :/

13/L

2013. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de ezek nagyon béna kommentek. Nehogy már a kérdező legyen a hibás azért, mert kiírt egy ilyen kérdést!

Sajnálom kérdező, ez van. Én is szembesülök vele a munkahelyen nap mint nap ami nagyon idegesít...

2014. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kistál_és_a_bor válasza:

Szerintem sokkal könnyebb kivitelezni azt, hogy te ne húzd fel magad ezen.

Sztem másokat nehezebb megváltoztatni, mint magadat.

De persze ez se könnyű!

2021. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor válasza:

Semleges nézés, semleges viselkedés, egy ”páncél” magad köré.

És belül nyugalom.

Ettől egy részük lekopik.

A többiekkel tovább ugyanígy!

2021. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!