Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anarchisták lehetnek rasszisták?

Anarchisták lehetnek rasszisták?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze! A biciglisták is lehetnek sipisták!
2013. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
A kettőnek semmi köze egymáshoz!!!
2013. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Minden ember rasszista, ez nem negatív dolog, hanem egy természetes ösztön . Ezt a jelenséget a majmoknál is megfigyelték . Ebből kifolyólag az anarchista is lehet rasszista .
2013. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Az, hogy a majmoknál, meg nálad így van...
2013. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos lehet a kettőt vegyíteni, egyén szempontjából létezik a dolog, de úgy alapjában az anarchista csoportok elítélik a rasszizmust.
2013. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
van egy bakancsos anarchista punk barátom aki erősen rasszista. csak most akkor megkérdeztem hogy hogy is van ez.
2013. okt. 26. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért azt tartsd szem előtt, hogy egy fiatal punk gyerek vélhetőleg nem úgy képviseli azt az anarchizmust, mint a téma iránt komolyabban érdeklődő, olvasott emberek. Zavarodott, fiatal, ki fogja nőni. Ha meg komolyabban foglalkozik a témával, idővel szembesül az ellentmondásokkal, ha egy eszmét akarna képviselni önmaga helyett. 20/f
2013. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy punk eleven nem lehet rasszista. Szerintem egy anarchista sem, bár ebben nem vagyok biztos, de nem jellemző. Viszont a punkok utálják a rasszistákat.
2013. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsót kérdezném, akkor hogy is van ez?

Kirekesztik a kirekesztőket?

2013. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 weapon válasza:

nálunk is volt ilyen punk-head!igazából szegény csak nagyon nem tudja hova tartozzon, vagy nagyon buta és nem érdekli semmi,divatkodik...valószínű fiatal még, punknak még talán túl agresszív is, majd kinövi,vagy talán romlik a helyzet.

Sok ilyen volt nálunk is aki piszkálta darabig a head-eket,aztán közéjük ált, manapság meg diszkóba jár csajozni és szégyenli a tetoválásait..valaki azóta meg fogatlanul szeged utcáin koldul...de sokan kinőték már ezt, de azért eljárnak koncertekre, manapság nem kell már komolyan venni az eszméket,az életben máshogy kell boldogulni!bár erről sokat lehet vitázni, én mennyit veszekedtem eszme kérdésekben,ma meg már...egyéniséged,véleményed legyen ne eszméd!vagy olvasd el Che naplóját nincs köze az anarchizmushoz még is punk szimbólummá vált...

2013. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!