Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rasszisták meddig beszélhetnek...

Rasszisták meddig beszélhetnek még büntetlenül "fajok"-ról?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 07:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Kb addig amíg Te meg rasszistázhatsz. Öngól...
2013. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A Homo sapiens sapiens egy faj. Aki tagadja, rasszista. Eccerű ez, mint a faék!
2013. okt. 1. 07:47
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Ajj de gagyi vagy ember!
2013. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
A rasszista is egy faj, nem?
2013. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Ezt hol hallottad, hogy nem vagyunk egy faj? Én még soha sehol.
2013. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
A Homo Sapiens Sapiensen belül vannak különböző rasszok. A rasszok pedig eltérőek színükben és mentalitásukban is. És nem csak a fehér ember lehet rasszista, hanem egy fekete is. :)
2013. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Amíg világ a világ, úgyhogy kénytelen leszel beletörödni!


Az alma és a körte se egyforma.

2013. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
A gyökérség nem büntetendő, ezért bármeddig. Biológia órán jelenleg sem beszélhetnek róla, mert megbuknak, ha ez büntetésnek számít.
2013. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
#1 vagyok. Látom megint megy a lepontozás. Hajrá, toljátok csak. Csak abba nem gondoltok bele, hogy amíg szólásszabadság van legalább az Interneten mindenkinek joga van elmondani a véleményét. Nektek pedig jogotok van jó magasról ****ni az egészre. Ami nem tetszik azzal ne foglalkozz. Ennyi. Ha korlátozni akarjátok a véleménynyilvánítás jogát ne csodálkozzatok majd ha a Ti véleményeteket is cenzúrázza majd idővel valaki. Az persze nem tetszene senkinek. Szóval csak ugyan azt tudom mondani. Tessék szíves lenni békén hagyni legalább az Internetet. Köszönöm...
2013. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

"Látom megint megy a lepontozás."


Bár általában nem szoktam kommentekre reagálni (csak a kifejezetten nekem címzettekre), inkább a kérdésekre, de most kivételt teszek, mert nekem aztán szívügyem a szólásszabadság, ezért fontosnak tartok pár dolgot leszögezni ezzel kapcsolatban.


Tehát a tényállás: lepontoztak, mert elmondtad a véleményed.


Ezt úgy élted meg, hogy sérül a szólásszabadságod.


Valójában ez egy emberi jog, és mint ilyen, az államot kötelezi főleg. Tehát ha börtönbe kerülnél, vagy bírságolnának azért, mert azt mondtad, az ázsiaiak rendszertani besorolása eltér szerinted az európaiakétól, én lennék az első, aki tüntet a rehabilitációdért, annak ellenére, hogy marhaságnak tartom az állítást.


Az viszont, hogy lepontoztak, annyit jelent, hogy - és most kapaszkodj meg - másnak is joga van a szabad véleménynyilvánításhoz! Jogod van elmondani a véleményed, nekem meg jogom van nem egyetérteni.


Stop being a drama queen, a szólásszabadságod köszöni szépen, jól van.

2013. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!