Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki halad jobban az életben: a...

Ki halad jobban az életben: a karakteres ember, aki önerőből létrehoz dolgokat vagy pedig a sunyi, befurakodó, s. ggnyaló? Példázzátok is.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is.

2013. okt. 27. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Adott esetekben, szerintem, mindkettő érhet el sikereket. De a karakteres ember szvsz jobban tud haladni az életben.
2013. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem a karakteres ember nem csak a munkában érhet el sikereket, hanem a magánéletben. A sunyik nyílván érnek el sikereket, de az ilyen emberek személyiségével alapvető gondok vannak. Nekem vannak ilyen kollégáim, és mindegyik egy érzelmi nyomorult; nincsenek normális barátaik, és borzasztó párkapcsolatban élnek. Egy magabiztos, egészséges ember nem szorul rá a s.ggnyalásra. Vagy ha vmit csak ezzel lehet elérni, akkor abból inkább nem kér.
2013. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem volt egy ilyen ismerősöm, sunyi, alávaló ember volt, a szemedbe hízelgett, de a hátad mögött, csak rólad beszélt.

8 osztállyal, és lyukas alsógatyával nagyvárosba költözött a putriból és a sunyi stílusával nagyon előrejutott.

pár év kellett neki és főnök lett, ő mondta meg mit mikor , hogyan kell csinálni...de semmit sem változott, még az ember szemébe sem mer nézni.

2013. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Relatív. Ha fontosak az érzelmek, akkor a karakteres ember van előnyben, ha meg csak a hatalom, akkor a sunyi.
2013. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egy karakteres ember is lehet sunyi,befurakodó s.nyaló hiszen ettöl is lehet karakteres valaki de szerintem mindkettö jol haladhat az életbe.Nézőpont kérdése......
2013. okt. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!