Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztóan bunkó tudok lenni...

Borzasztóan bunkó tudok lenni az emberekkel, de még a barátaimmal is. és mindenkinek beszólogatok. Kezd már engem is zavarni, de nem tudok megváltozni. Mit csináljak? ötlet?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok

2013. okt. 27. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Feküdj le velük. :D
2013. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán ne legyél bunkó... Különben rövid időn belül mindenki sz@rni fog a fejedre. Valószínűleg már most tele van a töke veled a környezetednek.


Na, kb ilyen a másiknak, ha bunkó vagy vele. Jól esett? :)

2013. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem merész önmagad lenni és nem hozol az emberekben. Bízza bennük eléggé ahhoz,hogy normálisan viselkedj.
2013. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ha csak így tudsz viselkedni, akkor kétlem, hogy vannak egyáltalán barátaid

nekem van egy olyan barátom, aki szintén sokszor bunkó

de tényleg annyire idegesítő tud lenni, de mégis a barátja vagyok mert megmutatta már nem egyszer, hogy tud normális is lenni és sosem hagyott még szarban ha segítségre volt szükségem

2013. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyakorold ezt:

[link]

2013. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után,egyedül maradsz,mert gondolom mindenki türelme véges.Aztán csak nézel egy nagyot,és saját magad szidhatod,ahogyan csak tanultad.Másnál sem fogsz felvágni,ha bunkózol.Ha velem bunkóznál,és tuti leköpnélek,és a mélységig aláználak a többiek előtt.Szerintem utána elgondolkodnál a dolgon,hogy megéri ez neked?
2013. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tuti bírnálak. :D
2013. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kössz : D xd
2013. okt. 28. 08:48
 9/10 anonim válasza:
Utolsó kommentelő. Szégyeld magad hogy épp segítséget szeretne kérni a kérdező, te meg alpári választ írsz. Nem az volt a kérdés hogy neked mi lenne a reakciód.
2013. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szörnyű, töröltetted a hozzászólásom. Rögvest letargiába esek miatta... :(
2013. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!