Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt tanácsolták, ha kóstolgatn...

Azt tanácsolták, ha kóstolgatnak, beszólnak nekem, szóljak vissza, akkor leszállnak majd rólam. De még sosem csináltam ilyet. Jó ötlet ez így?

Figyelt kérdés

Amikor beszólnak a nagyszájú emberek, amikorm közük nincs a dolgaimhoz, amikor okoskodnak nekem, amikor leszólnak, vagy mesélek egy történetet, és belepofáznak, hogy "Nem is csodálom, olyan béna vagy!" mikor nem is nekik mondom.

Azt tanácsolták, hogy de szóljak csak vissza nekik, ne higgyék, már, hogy Ők sértegethetnek.

De jó ötlet ez? Én még sose mondtam senkinek, hogy "k***olj be! mi közöd hozzá! k a**ád! r**adj meg, Te hogy nézel ki?"

Azt mondták csak úgy szállnak le rólam, ha megfenyítem őket.

De nem tudok mit vissza szólni nekik frappánsat, nem tudom beégetni őket, mert még sose csináltam.


Biztos jó ötlet ez? Bele lehet jönni mások oltogatásába, sértegetésébe?



2013. okt. 17. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

ha jól csinálod, egy-két szónak nagy hatása lehet. de szerintem ha káromkodásokat halmozol egymásra, azzal nem tekintélyt nyersz, maximum felhergeled az illetot. szerintem az is elég, ha higgadtan ránézel, és megkérdezed, hogy "téged meg ki kérdezett?".

persze biztosat nem állíthatok, a reakció személytol fugg. de az, hogy oltogatásra oltogatással válaszolsz, az csak egy ordogi kor kezdete. úgy is lehet éreztetni a másikkal, hogy fogja be, hogy nem kuldod el az anyjába.

2013. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyne,bele lehet tanulni. Ők is belejöttek valahogy ,nem így születtek.

Csak nekik nagyobb a rutinjuk ,neked meg kisebb és lehet alulmaradsz egy beszólogatási versenyben. De csak akkor kezdj bele ha elszánt vagy és jól verekszel :)

2013. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért jobb, ha értelme is van annak, amit mondasz, persze az erélyességfaktor meglegyen... "Kotródj már, mit ugatsz bele?" és amint válaszol "Ki kíváncsi a pofádra, nem találod a helyedet, gyökér?". Ilyen bekussolsz haggyámá szintű nyúlüvöltésekhez kár levegőt venni.
2013. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 yolompar válasza:
Válaszolj egy okéval. Idegesebb lesz, viszont nemfog valószínűleg visszaszólni mert rájött, hogy lesz*rod
2013. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!