Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan bulizni jár és...

Állandóan bulizni jár és mégsem érdekli egy pasi sem. Miért?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy héten megfordul több buliban is és szingli simán felszedhetne egy pasit magának főleg, hogy vonzó és gyönyörű nő, de mégsem teszi, csak bulizik és jól érzi magát csak a barátnőivel. Vélemény?

2013. okt. 30. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Vélemény? Leszarom. Magasról.
2013. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem öld meg magad első. :)
2013. okt. 30. 13:20
 3/11 anonim válasza:
Valószínűleg élvezi a szabadságot, hogy nem kell megfelelnie senkinek, és tényleg csak jól akarja érezni magát. Én is voltam így, de nekem egy hétig tartott az egész, mert betoppant a szőke herceg és nem hagyott elfutni :)
2013. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Leszbikus.
2013. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt várod, hogy tapsviharral egybekötött bók áradatot zúdítsunk rád? Hadd simogassam meg a buksid, amiért ilyen jó kis csibe módjára viselkedsz. Komolyan, puszi a pocidra.
2013. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
élvezi az életet nincs is ebben baj....
2013. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb, 19-30 éves nő nem azért jár bulizni hogy pasizhasson. Legalábbis az én ismeretségi körömben. Mi azért járunk hogy jól szórakozzunk és kiengedjük a gőzt.
2013. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Izé...ez kit érdekel?


Mindenki magánügye, hogy mikor és hol akar párt szerezni.Most én is kérjek véleményt az emésztési ciklusomról, vagy mi?

2013. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van:

1. Egyszerűen nem érzi szükségét, hogy pasizzon. Attól még, hogy a társadalom valamiért elvárja, hogy az ember úton-útfélen felszedjen valakit, nem biztos, hogy ez is a normális.

2. Szerelmes valakibe és ezért nem érdekli más.

3. A lányokhoz vonzódik.


Ennyi jutott eszembe. Ha te vagy a kérdésben szereplő lány, akkor meg mit érdekel, ki mit gondol? :S

2013. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Angelik@ ***** válasza:
Ezt annyira útálom! Én imádok bulizni, a zenét és hogy annyi ember együtt tombol. Egy nehéz hét után engem feltölt és ezért ha tehetem gyakran megyek. Nem ismerkedem fiúkkal ott, egyértelmű hogy nem beszélgetni járnak le oda. Isznak egy kicsit, aztán már a nyelvét dugná le a torkodba...Nem! Nekem nem erről szól egy szombat esti bulizás. Neked?!
2013. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!