Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor jutottunk oda, hogy az...

Mikor jutottunk oda, hogy az emberek bűnüznek, pofátlanok, és még nekik áll feljebb ha szólsz?

Figyelt kérdés

Pl mozgáskorlátozott helyre beállnak a kocsijukkal, oda ment a csávó megkérdezte van-e kártyája mondta, hogy nincs, és mondták neki, hogy akkor arrébb állna, lehet valaki ide akarna állni. Erre: "ki vagy te, hogy kioktatsz engem? Na húzz el a csába mielőtt kiszállok!"


Mikor jutottunk el oda, hogy az emberek bűnöznek, és még nekik áll feljebb?



2013. okt. 30. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mikor? amióta ember van a Földön...
2013. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%

most nem azé, de az ilyen önkéntes rendőröket én se szeretem...

hadd döntsem már el, vagy mindenki saját maga, az élet melyik oldalát választja, és akkor viselje is annak következményét...de h még vki ismeretlenül, ki is oktasson, az már durva!

2013. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

megnéznélek, mikor a lesötétített , fekete AMG mercivel beállnak a szokásos helyre a legelső parkolóba, ami ált mozgássérültek részére van fenn tartva...

és kiszáll belőle egy ogre akinek kb akkora a karja mint neked a derekad...ott megnézném a kemény legények makogását...:)

2013. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

hát igen csak az a szomorú, hogy azoknak az ogréknak még a rendőrök sem mernek szólni :D

egyébként kérdező, szerintem ez a rohadt nagy demokrácia eredménye

most ha valaki úgy dönt, hogy azt csinál amit akar, akkor azt általában meg is tudja tenni

2013. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es, te hulye vagy. Gondolom vagod, hogy a mozgasserult hely a mozgasserulteknek van fenntartva, hogy ne kelljen a parkolo tulso vegebol atszenvedni magukat a bejarathoz. Es ha egy lusta paraszt elfoglalja ezt a helyet, jo hogy raszolnak.
2013. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:
78%
Semmi baj, itt meg a #2-es hely a parasztoknak volt fenntartva, teljesen szabályosan el is foglalta egy.
2013. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
semmi baj kedves utolsó...látom a nyomik az utolsó helyet bérelték ki:)
2013. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
2es vagyok...amúgy akik itt most előadják magukat ők képviselik a fiat seicento meg suzuki alto kategóriát, vagy a bkv táborát erősítik:)
2013. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
igen, valószínüleg sok köze van az autójuk típusának ahhoz, hogy ismerik a szabályokat vagy, hogy belegondolnak a mozgáskorlátozottak helyébe
2013. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
A 2-esnek pedig 14 centis farka van, amit egy BMW X5-ossel kompenzal. Buszken parkol le otthon, a 10 emeletes arnyekaban, es probal nem gondolni a torlesztoreszletekre, mikozben kenyszeredett mosollyal var a liftre.
2013. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!