Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézett folyamatosan rám?

Miért nézett folyamatosan rám?

Figyelt kérdés
Ma bejött egy apáca tartani nekünk egy lelki óra szerűséget és mind azt figyeltem hogy mikor magyarázott, az óra folyamán vagy 99%-ban rám nézett, velem tartotta a szemkontaktust. Normális diák vagyok, semmi extrém nincs a küldőmön, se az öltözködésemben. Lehet szimpatikus voltam neki vagy érzett valamit? Szerintetek? Amúgy tök kedvesen nézett rám, mellesleg a többiek is figyeltek rá.

2013. okt. 30. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szimpatikus voltál neki, vagy úgy érezte valamiért, téged jobban érdekel a mondanivalója, mint a többieket. De az is lehet, hogy zavarban volt szegény, és egyedül te voltál elég biztató ahhoz, hogy rád nézzen. Ezt csak ő tudná pontosan megmondani. :)
2013. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elő kellett adni valamit, nekem is azt tanácsolták, hogy válasszak ki valakit a közönségem közepén, és az ő szemébe nézve neki mondjam a szöveget. Gondolom, ő téged választott.
2013. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angelik@ ***** válasza:
64%
Ördögűzést végzett rajtad csendben...
2013. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)))) ez a legjobb :)))
2013. nov. 1. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!