Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért várják el tőlem, hogy...

Miért várják el tőlem, hogy folyamatosan én legyek aki szórakoztat? Nekem is lehetnek rossz napjaim, mint mindenkinek, nem?

Figyelt kérdés

A körülöttem lévő emberek annyira megszokták már, hogy folyamatosan én vagyok a humorzsák, mindig én szórakoztatom őket, én poénkodok... de az elmult napokban elég válságos időszakomat élem.. szakitottam a barátnőmmel..

Bár próbálom leplezni, mosolygok, meg próbálok olyan lenni amilyen máskor vagyok, nem mindig megy..néha eléggé levagyok törve.. és akkor kérdezik mi a baj.. de valahogy nem tudom elmondani, kifejezni, amit érzek.. szerintem nem értenének meg... nem élnék át a helyzetem.. azt hiszik hogy komolytalankodok, mert próbálom úgy mondani, hogy ne tünjön akkorának a gondom.. pedig tényleg szükségem lenne valakire, akinek elmondhatnám a bajomat, de nincs olyan ember a közelemben:( nincsenek olyan közeli barátaim, mert kivülről úgy tünik hogy én mindig boldog vagyok, semmi gondom, mert folyamatosan próbálok mindenkit jókedvre deriteni... mikor én sem vagyok boldog..


2013. aug. 21. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést! Sajnos ez van. Meséld el valamelyik családtagodnak őszintén. Nekem ők szokták teljesen megérteni, vagy ha nem is legalább meghallgatnak és bólogatnak. Vagy 1-2 lány ismerős, akiben megbízol. Fiúknak ne beszélj ilyenről. Fiúk előtt maradj férfi:)
2013. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen magadra vállaltad az áldozat szerepét. Te derítesz jobb kedvre mindenkit, olyan mintha kötelességed lenne mosolyogni mikor rohadtul nem megy. Az hogy nem alakítottál ki komolyabb barátságokat, szintén a te hibád, ezt nem bunkóságból mondom. Úgy tűnik te a jó kedvvel véded magad mindentől és mindenkitől és most megtörtél. Vannak testvéreid? Ha velük jó a kapcsolatod beszéld meg, persze ha nagyjából egykorúak vagytok vagy idősebbek nálad. A szülőkkel sem ciki megbeszélni az ilyesmit.

Valamint, alakíts ki szoros kötelékeket. Nyilván vannak barátaid, csak ugye nem olyan közeliek, na akkor most döntsd el ki az akivel érdemes lenne megosztani az érzéseidet? Lógjatok sokat együtt, haverkodjatok meg minden.

Ha meg nem akarsz közölük választani, mert úgy látod ők csak haverok maradnak, nem barátok akkor keress újakat.Az a legnehezebb de ha sikerül és szerencséd van igaz barátokra találhatsz. :)

És ne törekedj arra hogy mindenkit jobb kedvre deríts. Egyszerűen nem lehet, nem lehet mindent megcsinálni mások helyett.

2013. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!