Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy is van ez az agyfélteke...

Hogy is van ez az agyfélteke teszt?

Figyelt kérdés

Amikor el kell döntenünk merre forog a balerina, és az alapján sorol minket be vagy a realista vagy az érzelmes emberek közé.


[link]


A lényeg, hogy nekem a bal jött ki, ami alapján állítólag én racionális gondolkodású vagyok. Viszont ez rám pont, hogy nem igaz, mert annyira vagyok realista, mint bantu orrszarvúvadász. Kis iskolás korom óta zsinórban épp, hogy kettes vagyok a reál tárgyakból, és egy villanykörtét kicserélni kihívás számomra néha.


Ellenben többször lettem dobogós magyar és töri versenyeken, rendszeresen szavalok, verseket és novellákat írok, és hegedülök. Emellett nagyon könnyen elsírom magam, és tipikusan az a nagyon bújós, érzelmileg ragaszkodó ember vagyok.



2013. okt. 30. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy hoax, optikailag poén, de semmi köze az agyféltekékhez. Sajnálom...
2013. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a "teszt" valóban egy kapitális baromság. Én is úgy voltam vele, mint te.


Ajánlom neked a Jung-féle személyiségtesztet:


[link]


Kb. 90%-ban igaz rám, és tudományosan is elismert.

2013. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha koncentrálsz rá, akkor megtudod fordítani a mozgását. Akkor most változik, hogy melyik agyfélteked domináns? :)


Ugyan már, ez kamu.

2013. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Ezt a képet pár évvel ezelőtt láttam, akkor semmi olyasmi nem volt a környékén, hogy köze lenne az agyféltekékhez. Egyszerű optikai trükk, csak az volt a nehéz benne, hogy nem mindenki látja (rögtön), hogy két irányba is foroghat.
2013. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!