Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Agyfélteke tesz: nektek merre...

Agyfélteke tesz: nektek merre forog a lány? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Nekem először óramutatóval ellentétesen forgott, aztán néha megfordult, és most már tudom direkt cserélgetni. Nektek merre forog először, és változik-e, ha sokáig nézitek?



2013. aug. 31. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Először az óramutató járásával ellentétesen, és nem is fordult meg kb. fél percig; akkor lejjebb görgettem (olvastam a szöveget), úgy viszont megfordult.

Volt már ilyen kérdés, akkor 10+ másodperc múlva megfordult, és szabálytalan időközönként váltakozott. Na, ezt add össze. :D

2013. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
[link] - csak egy érdekes link hozzá. Nekem alapból jobbra forgott, és saját kis észrevételem, hogy aki a lány alakját figyeli, annak jobbra forog, mert ilyen póznál ez az irány természetesebb. Aki viszont az árnyékot figyeli alul, annak balra forog, hiszen az árnyék rossz, ha jobbra forog a balerina (akkor jelenik meg a másik lábának az árnyéka hátul, amikor az a lába elől kell legyen)
2013. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy gif kép fog nektek oda-vissza forogni. :) (bár, ha irónia volt, akkor bocs)

A képen egy fordulat látható és arra forog, amerre szeretnéd, hogy forogjon.

G.

2013. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, de nem ez volt a kérdés.
2013. aug. 31. 17:04
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem arra forog, amerre akarom.

G.

2013. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is tudom változtatni
2013. aug. 31. 19:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Fhuu, irigylem azokat, akik tudják változtatni. Nekem csak jobbra forog.
2013. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na tessék, most megfordult, de ezek szerint alapvetően a jobb agyféltekém a domináns.
2013. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amikor a lányt néztem, akkor az óramutató járásával ellentétesen fordult.

Jó sokáig néztem, nem fordult meg.


Amikor viszont a lábát figyeltem, arra lettem figyelmes, hogy a lába jobbra fordul, nem balra.

De amint ránéztem a lányra, újból csak balra fordult.

2013. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Valaki el tudná magyarázni esetleg röviden, hogy ez hogy működik? Úgy értem, miért látjuk mindkét irányban forogni?


Plusz: megnéztem a másik linket is. Először tényleg külön-külön irányban forogtak, de aztán volt, hogy csak elöl lengették a lábukat jobbra-balra... :O

2013. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!