Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért azok fikázzák a tehetség...

Miért azok fikázzák a tehetséges embereket, akik még fele ennyire sem jók?

Figyelt kérdés

Haverom mindig mondja, hogy ha összetöri egy autóversenyző az autóját, hogy "na a marha, vezetni sem bír!" közben ő tolatott bele az árokba egy hétköznapi estén...

Meg fikázzák a sztárokat, énekeseket, hogy nincs hangjuk, nem tudnak énekelni... de ha így is van, legalább kimertek állni sok ember elé, ők még a színpadra nem mernének felmenni!

Akkor szidják a focistákat a Tv előtt... Közben futni nem bírnának úgy mint a focisták...


Ez mind mind irigység? Semmi több?



2013. okt. 30. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem biztos, hogy irigység. Sajnos, a TV előtt valóban sok olyan ember szerepel, akinek ha lenne egy kis önkritikája, nem énekelne, szerepelne a kamerák előtt. Nagyon bosszantó a tehetségtelenek produkcióját nézni.
2013. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Az autóversenyző ha téved, az nagyon kemény tud lenni.

Ettől még egyértelműen sokkal jobban tud vezetni, mint aki fikázza.


A focistákkal más a helyzet. Ha én csak annyira csinálnám a munkám, mint amennyire a focisták, feldobnám magam másik árnyékától, 20ad annyi pénzt kapnék mint ők. És még ki is rúgnának. Ezért megértem, ha őket fikázzák. Ez egyrészről irigység, másrészről igazság érzetem van megsértve, amikor a focisták többet kapnak, mint a kardvívó csapat, miközben az egyik minden évben világklasszis érmeket hoz a másik meg foci.

2013. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem, ez egészséges kritika.


Szerintem rossz az a hozzáállás, hogyha te nem tudsz valamit megcsinálni, akkor ne kritizáld azt, aki igen.

Például nem tudsz tojást tojni sem, de tudod, hogy milyen a jó tojás.

2013. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
mert a saját nyomorúságuk szűrőjén át látják a világot...
2013. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
és egyáltalán nem biztos, hogy irigység
2013. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Minél magasabban szárnyal a sas, annál kisebbnek látják őt a verebek a földön..."
2013. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan kedvük van.
2013. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi a gondod haver?
2013. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kétféle válasz létezik erre a kérdésre.


1. Azért, mert nem tudnak mást, csak ócsárolni. Mint amikor a félig analfabéta, maximum nyolc általánost végzett illető nagy hangon szidja azt, akinek becsületesen szerzett, magas végzettsége van, már több ezer könyvet elolvasott, és több idegennyelven beszél. Mert fúj de ciki.


2. Mert a manapság "sztárnak" titulált illetők jelentős része nem tehetséges. Én nem nézem a zenei tehetségkutatókat, mert nem ilyen irányú az érdeklődési köröm, de a múltkor véletlenül úgy alakult, hogy bele kellett néznem egybe (ismerősöknél ez ment a tévében). Hát én azt se tudtam, hová legyek! Nem vagyok vájtfülű, három nyamvadt évig tanultam csak zenét, ami a nullával egyenlő, de még én is hallottam, hogy az egekig ajnározott "sztárocskák" olyan szinten hamisak, hogy az szinte fizikailag fájt. Majdnem hogy visítva menekültem, annyira fájt az, hogy ilyen repedtfazék-hangú szerencsétleneket képesek kiállítani a színpadra vonyítani, a népnek meg olyan szinten nincs hallása, hogy azt hiszik, hogy ez jó. Azon pillanatok egyike volt, amikor legszívesebben letagadtam volna az emberiséget.

2013. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Angelik@ ***** válasza:
Egy focistának, vagy egy énekesnek az a dolga hogy megmutassa a tehetségét. Nekünk pedig az hogy eldöntsük, tetszik vagy sem. Ezt ők vállalták mikor elkezdték! Sokan valóban nem illenek ebbe a szerepbe, ott volt páldaként az a csíkos szatyros néni abba a tehetségkutatóba is:D
2013. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!