Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik utcán hangosan hallgatják...

Akik utcán hangosan hallgatják a zenét fülükben, nem félnek, hogy el üti őket valami?

Figyelt kérdés
Mert monsjuk nem hallják a vonatot, villamost, hevet, buszt, kocsit? Én hallottam esetet hogy csajt elkaszalt a vonat, mert nem hallotta hogy jön.

2013. okt. 30. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
engem volt hogy e miatt már 2x majdnem elütöttek, de az utolsó pillanatban megálltam egy fura érzés miatt így még élek...de amúgy nem nagyon érdekel, főleg ha épp pörgős zenét hallgatok :D
2013. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én állandóan zenét hallgatok, és még élek.


Hallom és látom is, ha jön valami, mivel figyelek.

2013. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zabmester ***** válasza:
94%
Nem félek, mert ilyenkor mindig jobban körülnézek. A vonat meg nehezen ütne el a belvárosban. Ha mégis vasúti átkelőnél lennék, alap, hogy rendesen körülnéznék. Hév, villamos nem fog elütni, nálunk ilyen nincs :D Busz meg autó sem, mivel nem az úton járkálok, hanem a járdán. Ha átmegyek az úton, akkor nézem a lámpát, meg körül is nézek, nem szoktam csak úgy átkóvályogni, mint egy zombi.
2013. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ha mondjuk nem látom , hogy jön e valami mondjuk kanyar miatt akármi, akkor kihúzom ..míg átmegyek..egy pillanat az egész:D annyit ki bírok zene nélkül.:DD
2013. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Körül szoktam nézni, van két szemem.
2013. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet nem leszek emiatt népeszrű és leeht, hogy meglepek egy pár embert, de én mindig alaposan krülnézek, főlg, ha zenét hallgatok... Durva mi? Hát ez van, ilyen vagyok...
2013. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bumbi02 ***** válasza:

Még sose voltam csak veszélyes helyzetben se, zenehallgatás miatt.


Bár máig nevetek rajta, a Kossuth téri metró megállóban egyszer odajött hozázm egy nő, hogy ne hallgassam ilyen hangosan a zenét, ő fül-orr-gégész, és tudja miről beszél, és ott elkezdett győzködni..: )

2013. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én félek, ezért szoktam alaposabban körülnézni, ha füles van rajtam. Eddig nem volt még gondom; a biciklisekkel viszont már meggyűlt a bajom. A kedvencem az volt, amikor annak ellenére, hogy lett volna lehetősége elkerekezni mellettem, inkább a hátam mögött jött szorosan, mintha nem lett volna egyértelmű neki hogy nem vettem észre... Majd' szívrohamot kaptam amikor hátrafordultam. :D
2013. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Angelik@ ***** válasza:

Én sokszor megjártam így. Zene hallgatás közben, fejjel a táskámba keresgélek valamit, közbe megyek át az úton...:D

Szerencsére eddig megúsztam egy-két qvaanyázással...

2013. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, én most is zenét halgatok az utcán, közbe kommentelek ide mégsem történik az égmjabuozewrbjbwbdfubhdjo fhounui hdh
2013. dec. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!