Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti adtok puszit ha ajándékot...

Ti adtok puszit ha ajándékot kaptok? És ha ajándékot adtok, hajoltok pusziért?

Figyelt kérdés
Igen vagy nem?

2013. okt. 31. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Abban az esetben adok puszit ha jó barát, rokon ajándékozz meg. Ha egy kolléga vagy ismerős akkor csak szépen megköszönöm.

Puszit elvárni nem szoktam ha én ajándékozok. Ha odahajol az illető hogy puszival megköszönje, akkor nem húzódom el, és elfogadom a puszi köszönést. Ha nem hajol oda, akkor így is örülök hogy tudtam ajándékkal kedveskedni..

2013. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak lányoknak/nőknek.
2013. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én szoktam :D
2013. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én szoktam pusziszkodni, akkor is ha adok és akkor is ha adok. olyan emberekkel ajándékozzuk egymást, akikkel nem furcsa a puszi.
2013. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor is ha adok és akkor is ha kapok* bocsi
2013. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angelik@ ***** válasza:
Én puszit szoktam adni, ha ajándékot kapok ismerettségtől függetlenül. Bár mindenki máshogy reagál. Van egy nagyon jó barátnőm, aki megynyalja az arcunkat ha megajándékozzuk:D Nem tudom hogy jött ez a szokás, de már észre sem vesszük.
2013. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnyalja alatt azt kell érteni, hogy kajakra odahajol, kidugja a nyelvét és nyal egyet, mint a fagyiba? :D
2013. nov. 1. 10:42
 8/8 Angelik@ ***** válasza:
Igen, mintha puszit adna az arcodra, csak éppen ő megnyalja.:D
2013. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!