Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy kedves régi barátnőm...

Egy kedves régi barátnőm elköltözik külföldre. Milyen ajándékot adhatnék neki, ami személyesebb?

Figyelt kérdés
Elég egyszerű nő, nem szereti a csili vili dolgokat, szereti a természetességet. Több mint 10 éve ismerem, jó barátnőm és munkatársam is :) Sajnos nincsen ötletem, közös képek, ilyesmik sincsenek.. Segítenének ?:)
2013. aug. 26. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mint külföldre költöző azt javaslom, hogy kicsi és ne törékeny legyen. Van ismerős, aki kiköltözéskor búcsúajándékként üvegpoharakat kapott - miközben a cuccai bedobozolva úton voltak, ő meg ott állt egy bőrönddel.


Ötletem nincs, csak bármit választasz, arra gondolj, hogy hogyan tudja azt elcsomagolni.

2013. aug. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Repülővel mennének,, de külön ilyen alkalmakra rendeltek kocsit, ami viszi a cuccaikat, mindent:) de köszönöm :)
2013. aug. 26. 00:58
 3/4 anonim ***** válasza:
én adnék valami gravírozott nyakláncot aminek az egyik fele nála lenne a másik nálam és vmi frappáns rövd szöveget bele íratni.
2013. aug. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Készísts egy gyönyörű szép dobozt és tegyél bele 365 napra szóló idézetet, viccet, aranyköpést, esteleg humoros, közös sztorikat! Így minden nap kicsit vele lehetsz :) Amikor én csináltam a barátomnak hatalmas nagy sikert aratott :))
2013. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!