Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális ez?

Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Utálom az embereket, osztálytársaimat, nem tudok velük nevetni semmin, ha nevetek is csak megjátszom a nevetést. Van egy barátom, de vele is csak azért vagyok, hogy ne közösítsen ki senki, de ő se érdekel engem.Legszívesebben csak egyedül lennék, és olvasgatnék könyveket.(több mint egy éve tart ez az állapot)
2013. okt. 31. 23:34
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Igazából nálam is valahogy így van . Pontosabban az a része hogy utálom az osztálytársaimat. Nincsenek olyan emberek az osztályban akikkel ellehetnék. Ezért majd iskolát fogok váltani. Szerintem keress egy társaságot te is. Én is szeretek olvasni , de álomvilágban nem szabad élni!
2013. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is gondoltam iskolaváltásra, de már késő hozzá, meg valószínűleg ők sem érdekelnének.És nem élek álomvilágban.
2013. nov. 1. 11:46
 3/3 anonim válasza:
még mindig ilyen vagy?
2018. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!