Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régen bulizós voltam, mindenbe...

Régen bulizós voltam, mindenben benne voltam, már megváltoztam, néhányan ezt rossz szemmel nézik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Régebben végigbuliztam az éjszakákat, minden hülyeségben benne voltam. Ma már jobban esik csak este beülni valahova beszélgetni. Alkoholt se nagyon szeretek inni már. Lassan 25 évesen ez normális? Vagy még túl fiatal vagyok ehhez a változáshoz? A barátaim és a párom is azt mondja, hogy nyugdíjas vagyok. :S pedig szívesen mennék inkább kirándulni, moziba, színházba, bowlingozni.. csak a piás bulikhoz nincs kedvem már.
2013. okt. 25. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gaz, mondom én ezt masfel gyerek utan (2 éves leany es 24 hetes magzat) 26 évesen.

Én ugy gondolom, hogy kieltem magam es nincs szükségem mar arra, hogy minden masodik nap másnapos legyek es hajnalokig buliztak.

tobbrt er egy csanos vásárlás es csacsogás egy kávézóban, mint egy napig tartó fulcsenges :))

2013. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ennek értelmében, én már születésem óta nyugdíjas vagyok, mert sosem szerettem éjszakába nyúlóan bulizni meg inni stb. :D

Egyszerűen csak más életmód való neked, ettől még nem vagy unalmas - tőlük viszont nem szép, hogy olyasmit akarnak rád erőltetni, ami neked nem okoz örömet.

Persze nem kell folyton otthon ülni és malmozni az ujjaiddal, de színházba menni vagy kirándulni (főleg ebben a ragyogó őszi időben) szerintem is sokkal többet ér, mint elmenni valami füstös, UNALMAS szórakozóhelyre, és mérgezni magunkat a piával meg mások cigifüstjével. Nemhogy nem okoz maradandó jó élményt, de még káros is a szervezetre hosszú távon.

2013. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én akkor 22 évesen nyugdíjas vagyok :( Sajnálom, hogy egy könyv, vagy egy film jobban fel tud izgatni mint egy részeg éjszaka, de ez az első néhány bulim után bebizonyosodott. Mások megítélése miatt pedig nem fogok buliba járni, ahol nem is érzem jól magam.
2013. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár éve van komolyabb kapcsolatunk egy sráccal, mindketten 28 évesek vagyunk.

Alkalmakkor "kiengedjük" a másikat az éjszakába, mindketten tudjuk, hogy vigyázunk magunkra és egymásra. Együtt is szoktunk menni barátokkal, de ha külön megyünk, akkor mindenképpen tartjuk a telefonos kapcsolatot.

Ennyi gőzkiengedést érdemlünk mindketten a szürke hétköznapokból.

2013. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem baj, ha valaki nem szeret bulizni 25 évesen (vagy 20 évesen vagy akárhány évesen). Akkor van baj, ha a körülötte élők bulizását is rossz szemmel nézi, vagy próbálja eltiltani a bulizástól (pl. a párját).


Szóval, ha te nem szólod meg a párodat és a körülötted élőket amiatt, hogy szeretnek bulizni, akkor nem benned van a hiba. Nézz magadba, hogy nem szoktál-e ilyesmit tenni, esetleg beszélgethetsz is velük arról, hogy téged nem zavar az ő bulizásuk. Ha esetleg te megszólod őket, az egyrészt nem szép tőled, másrészt nem lenne meglepő válaszreakció, amit csinálnak, mindenesetre egyik oldalról sem ez a helyes kezelése a szituációnak.


Egyébként 23 évesen én sem vagyok oda a bulikért, sem a 27 éves párom, de szerencsére mi ilyen téren összhangban vagyunk.

2013. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!