Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, milyen benyomást kelt...

Lányok, milyen benyomást kelt egy fiú akkor ha helyesnek, vagy jó pasinak tartjátok, és nagyon lenéző, vagy durva tekintete van? Rá szoktatok az ilyenkor nézni vagy inkább elfordultok?

Figyelt kérdés
Sokszor előfrodult már velem, ez pl. mikor szorólapokat osztanak, akkor a fiatalabb lányok mindenkinek osztanak szórólapot, csak nekem nem gyakran hátat is fordítanak. (Nem vagyok suttyó kinézetű, se ilyen nyuszifogú ronda valaki) Többen mondták, hogy nagyon magabiztosnak tűnök és lenézőnek és ezért van ez. Létezik?

#fiú #lány #tulajdonság #Lenéző tekintet #durva tekintet
2013. nov. 1. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges.


De nem tudod eldönteni, hogy milyen lehet a nézésed alapjáraton?


Ennyire ismerhetnéd magadat.

2013. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én bármit megadnék hogy ilyen szemeim legyenek!
2013. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért, neked milyen van?


Fogadj örökbe nézésed? :)

2013. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen,a szórólapos dolog tényleg egy jó teszt.

nekem sem szoktak adni és olyankor mindig eszembe jut,hogy vegyek vissza kicsit arcból és visszafelé már oda mer jönni a lány.

2013. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ismerem magam ennyire, és tudom h olyan nézésem van, de egyszerűen nem tudom elhinni hogy ilyen van, többször mondták már nekem, mint pl mikor nagyon dühös voltam akkor az egyik barátom megkérdezte hogy: "Mi ez a gyilkos tekinte, valami baj van?". Fura az egész, hogy csak ezért elfordulnak, vagy inkább nem is néznek rám.
2013. nov. 2. 17:57
 6/10 YuY válasza:
Az olyan nőknek be fogsz jönni akik szeretik a kihívást, és a magabiztosságot, legtöbbször egy zord arc vaj szívet takar. Nem kell változtatnod semmin, nekem is hasonló a tekintetem, hozzá kell szoknod, ennyi :)
2013. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt írtad, igazából pontosan ezért tettem fel ezt a kérdést, mert az én korosztályombeli lányok(16-18) emiatt elég passzívan állnak hozzám, gyakran másfelé is néznek esetleg, ha jönnek szembe az utcán.
2013. nov. 2. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:

igen,amit az előző írt valóban igaz.

nekem is szokták mondani a nők nagy megdöbbenve az első dugás után,hogy-nem gondoltam volna,hogy gyengéd és figyelmes is tudsz lenni.

2013. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy emiatt hátrányom származhat, ha elmegy az ember bulizni, vannak szerintetek, olyan lányok akik emiatt lepattintanak?
2013. nov. 3. 22:31
 10/10 anonim ***** válasza:

max akkor ha a nagy zord megjelenés elüt a valóságtól,vagyis kiderül,hogy szerepet játszol és valójában nyuszi vagy és szórakozóhelyen sarokban kuksolsz.

szóval ha bátor és nyílt a nézésed,akkor legyen a fellépésed és a dumád is bátor és nyílt a nőkkel szemben.

2013. nov. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!